تمامی ساکنین شهرطالقان مشمول صندوق بیمه اجتماعی هستند

تمامی ساکنین شهرطالقان مشمول صندوق بیمه اجتماعی هستند

در جلسه ای که هادی بشیری مدیر صندوق در استان البرز با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار طالقان برگزار کرد راه کارهای تسهیل عضویت تمامی ساکنین شهرطالقان در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر بررسی شد.


به گزارش روابط عمومی، در این نشست بشیری ضمن تشریح شرایط، مزایا و نحوه عضویت در صندوق گفت: تمامی ساکنین شهر طالقان که تحت پوشش بیمه اجتماعی نیستند، در صورتی که مشمول بیمه اجباری نباشند می توانند همانند روستائیان و عشایر، کشاورزان و… عضو صندوق شوند و بر اساس اصل 29 قانون اساسی از مزایای تامین اجتماعی برخوردار شوند.

او افزود: این افراد می توانند با پرداخت ماهانه 20 هزار تومان تا 45 هزار تومان در سال 97 عضو این صندوق شوند و از خدمات بیمه های اجتماعی شامل بازنشستگی؛ از کارافتادگی و مستمری بازماندگان برخوردار شوند.

بشیری در ادامه عنوان کرد: این افراد می توانند با مراجعه به سازمان بیمه سلامت و دریافت دفترچه درمان روستایی و عشایری یا دفترچه درمان ایرانیان از خدمات بهداشتی و درمانی هم استفاده کنند.

در این جلسه  میر حسینی، رئیس شورای اسلامی شهر طالقان گفت :شورای اسلامی شهر تمامی ابزارهای لازم را برای تحت پوشش قرار گرفتن کلیه افراد ساکن در شهر طالقان و روستاهای شهرستان که بیمه نیستند، در اختیار صندوق قرار خواهد داد.

قاسم پور شهردار طالقان نیز با اشاره به وجود شاغلین فصلی در شهرستان طالقان گفت: شهرداری تمامی شاغلین فصلی این شهر را برای بیمه شدن به کارگزاری صندوق در شهرستان طالقان معرفی خواهد کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,897
  • 4,190,778
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©