مصطفی شریعتی از تریبون نمازجمعه اطلاع رسانی شایسته ای می توان درباره صندوق داشت

مصطفی شریعتی از تریبون نمازجمعه اطلاع رسانی شایسته ای می توان درباره صندوق داشت

کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان سیستان و بلوچستان، با حضور مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها، مدیرکل دفتر مدیرعامل و پایش عملکرد صندوق و مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان و کارگزاران شمال استان در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان زابل برگزار شد.


       به گزارش روابط عمومی، کارگاه آموزشی کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در استان سیستان و بلوچستان با حضور مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها، صادق درویشی، مدیرکل دفتر مدیرعامل و پایش عملکرد صندوق، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی در استان و کارگزاران شمال استان در محل سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان زابل برگزار شد.

     مصطفی شریعتی با تقدیر و تشکر از تلاش های کارگزاران در پیشبرد اهداف صندوق و گسترش پوشش بیمه اجتماعی جامعه هدف، گفت: یکی از مهمترین اتفاقات در چند روز گذشته جذب بالغ بر یکصد هزار نفر بیمه شده جدید تا پایان دی ماه بوده و از آنجاکه توجه به این موضوع یکی از برنامه های صد روزه صندوق به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوده است این برنامه در هفتاد و سومین روز تحقق پیدا کرد.

        وی با تاکید بر اعطای احکام مستمری در ایام دهه مبارکه فجر، گفت: بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر یکی از دستاوردهای مهم و خدمات ارزنده انقلاب اسلامی ایران است و ضرورت دارد در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی کارگزاران برای اطلاع شهروندان و جامعه هدف اطلاع رسانی گسترده و شایسته ای را در خصوص خدمات صندوق بیمه اجتماعی برای آحاد جامعه از طریق تریبون های نماز جمعه و اجتماعات گوناگونی که در سطح شهرها و محلات برگزار می شود داشته باشند.

        مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها با اعلام خبر توزیع بسته حمایتی دولت، بیان داشت: یکی از اقدامات مهم صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر پیگیری توزیع بسته حمایتی دولت به کلیه مستمری بگیران است که در سطح کشور بالغ بر نود هزار خانوار مشمول دریافت ان بسته حمایتی هستند که در استان سیستان و بلوچستان مشمولین بالغ بر ۲۸۰ خانوار هستند که این بسته را دریافت کردند.

      وی با اشاره به اینکه، نقل سوابق از سایر صندوق های بیمه ای به این صندوق امکانپذیر است افزود: دستورالعمل مربوطه در چند روز گذشته ابلاغ شده است و انتظار می رود کارگزاران این خدمت را به صورت گسترده اطلاع رسانی کنند.

        شریعتی با ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت حق الزحمه کارگزاران و فرآیند پرداخت حق الزحمه تاکید کرد: کارگزاران جهت تسریع در انجام امور لازم است نسبت به تکمیل شناسنامه بیمه شده و تایید اطلاعات آن اقدام کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©