معاون استاندار ایلاموام اشتغال روستایی مشروط به بیمه اجتماعی شده است

معاون استاندار ایلاموام اشتغال روستایی مشروط به بیمه اجتماعی شده است

معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری ایلام با اشاره به تلاش های سرواندام، مدیر استان ایلام وام ها و اعتبارات روستایی را منوط به ارائه مدارک بیمه ای دانست.


به گزارش روابط عمومی، ایوب درویشی، معاون اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری ایلام که برای دیدار و گفت و گو با محمدرضا واعظ مهدوی در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر حضور یافته بود، در جمع معاونان و مدیران صندوق گفت: با تشکیل کارگروه اشتغال در استانداری ایلام، اعطای هرگونه وام اشتغال مشروط به کامل کردن مدارک بیمه ای شد که تجربه بسیار موفقی را رقم زد.

درویشی با اشاره به تلاش های سرواندام، مدیر استان ایلام ادامه داد: بر اساس آن تجربه مقرر شد وام ها و اعتبارات روستایی نیز منوط به ارائه مدارک بیمه ای شود. معاون استاندار ایلام با موفق خواندم کارگروه اشتغال این استان از عضویت مدیران بیمه تأمین اجتماعی و صندوق بیمه اجتماعی روستائیان در این کارگروه خبر داد و گفت: با حضور این مدیران، اجازه نمی دهیم وامی اعطا شود مگر آنکه درخواست کننده حتماً تحت پوشش یکی از دو بیمه گر قرار داشته باشد، وی در پایان از اهتمام مدیرعامل و مدیران صندوق برای افزایش سطح پوشش بیمه ای روستائیان تشکر کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 760
  • 4,128,024
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©