در دیدار مدیر صندوق اردبیل با فرماندار سرعین مورد تاکید قرار گرفت توسعه بیمه اجتماعی در روستاهای سرعین یک ضرورت است

در دیدار مدیر صندوق اردبیل با فرماندار سرعین مورد تاکید قرار گرفت توسعه بیمه اجتماعی در روستاهای سرعین یک ضرورت است

با هدف توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان سرعین، مدیر صندوق استان اردبیل و فرماندار سرعین جلسه مشترکی برگزار کردند.


به گزارش روابط عمومی، در این جلسه که معاون فرماندار سرعین و بخشداران شهرستان نیز حضور داشتند توسعه بیمه اجتماعی در شهرستان سرعین و به خصوص روستاها و مناطق عشایری مورد تاکید قرار گرفت.

حسن حسن‌پور، فرماندار شهر توریستی سرعین در این نشست با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید توجه ویژه‌ای به توسعه روستاها دارد، ادامه داد: نقش برجسته روستائیان در تحقق اهداف و برنامه‌های اقتصادی و توسعه‌ای کشور بر کسی پوشیده نیست و مطمئناً گسترش چتر حمایتی بیمه اجتماعی در روستاها چشم‌انداز روشنی را در کانون‌های تلاش و تولید ترسیم خواهد کرد.

حسن حسن‌پور اظهار داشت: هر برنامه و اقدامی که در راستای خدمت به روستائیان و پیشرفت و آبادانی روستاهای شهرستان باشد به صورت جدی مورد حمایت قرار خواهد گرفت.

مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اردبیل نیز در این جلسه با اشاره به اینکه توسعه بیمه اجتماعی و ارتقای رفاه اجتماعی و اقتصادی روستائیان به صورت جدی در سطح کشور در دستور کار صندوق قرار گرفته است ادامه داد: در حال حاضر بیش از 51 هزار نفر در استان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قرار دارند و دو هزار و 600 خانوار نیز مستمری ماهانه صندوق دریافت می‌کنند.

رضا عبداللهی با تقدیر از تعامل و همکاری بسیار خوب فرمانداری‌ها با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، افزود: به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، صندوق بیمه اجتماعی استان با همکاری فرمانداری‌ها طی مراسمی در 40 روستای استان حکم بازنشستگی و مستمری از کارافتادگی و بازماندگان اعطا خواهد کرد. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©