در جلسه مشترک مدیر صندوق با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین برای خدمت رسانی بهتر، از فرصت های مشترک بهرمند شویم

در جلسه مشترک مدیر صندوق با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان قزوین برای خدمت رسانی بهتر، از فرصت های مشترک بهرمند شویم

جلسه مشترک با هدف پیگیری دستور مدیر عامل صندوق در خصوص استفاده از ظرفیهای مشترک سازمانهای تابعه وزارت متبوع در محل دفتر مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، سعید رضائی، مدیر صندوق استان قزوین عقد تفاهم نامه مشترک با صندوق کار آفرینی امید و اداره کل فنی و حرفه ای استان را نمونه ای از بهرمندی از فرصت های مشترک عنوان کرد.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان نیز آمادگی اداره کل استان را برای نصب بنرهای هدایتگر در تمامی ادارات تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سطح استان اعلام کرد و افزود در جلسات آتی شورای هماهنگی حتما این موضوع با جدیت مطرح خواهد شد تا از ظرفیت های موجود در سایر سازمان های تابعه نیز استفاده کنیم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 576
  • 3,871,877
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©