واعظ مهدوی در برنامه پیام و پیامک شبکه خبر محدودیتی در بیمه زنان قالی‌باف روستایی و عشایری نداریم

واعظ مهدوی در برنامه پیام و پیامک شبکه خبر محدودیتی در بیمه زنان قالی‌باف روستایی و عشایری نداریم

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در ارتباط تلفنی با برنامه «پیام و پیامک» شبکه خبر، در پاسخ به پرسشی درباره شرایط بیمه قالی‌بافان روستایی گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای ...


مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در ارتباط تلفنی با برنامه «پیام و پیامک» شبکه خبر، در پاسخ به پرسشی درباره شرایط بیمه قالی‌بافان روستایی گفت: طبق تفاهم‌نامه‌ای که با مرکز ملی فرش و اتحادیه فرش دست‌باف امضا کرده‌ایم، همه خانم‌های قالی‌باف ساکن روستاها، شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر و مناطق عشایری می‌توانند تحت پوشش خدمات این صندوق قرار گیرند.

به گزارش روابط عمومی، مجری شبکه خبر با قرائت پیامکی، پرسید: چرا برخی از زنانی که تاکنون قالی نبافته‌اند، تحت پوشش بیمه قرار دارند اما دختران و زنانی که در اثر بافت قالی دچار مشکل جسمی شده‌اند، بیمه نیستند و برای بیمه چه باید بکنند؟

مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر در پاسخ به این سئوال، با اشاره به تفاهم‌نامه همکاری این صندوق با مرکز ملی فرش و اتحادیه فرش دست‌باف گفت: طبق قانون تنها زنان و دختران قالی‌بافی که در شهرهای بالای ۲۰هزار نفر جمعیت سکونت دارند یا سن‌شان بین کمتر از ۱۸ سال و بیش از ۵۰ سال است، نمی‌توانند از خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر استفاده کنند و این صندوق برای بیمه مابقی قالی‌بافان محدودیتی ندارد.

واعظ‌ ‌مهدوی اضافه کرد: کلیه دفاتر استانی و کارگزاری‌های صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در سراسر کشور آمادگی دارند به زنان و دختران قالی‌باف روستایی و عشایری و قالی‌بافان ساکن شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر خدمات بیمه‌ای ارائه دهند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,248
  • 3,867,961
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©