به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی احکام مستمری 40 بیمه شده روستایی در یزد اهدا می شود

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی احکام مستمری 40 بیمه شده روستایی در یزد اهدا می شود

مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان به مناسبت بزرگداشت سالگرد پیروزی انقلاب 40 حکم مستمری در 40 روستای استان به مستمری بگیران اهدا خواهد شد.


به گزارش روابط عمومی، حسن  ابراهیمی، مدیر صندوق استان یزد با بیان اینکه به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی 40 میز خدمت را اندازی شده است گفت: در طول این ایام مبارک به 40 مستمری بگیر این صندوق در سطح استان حکم مستمری اعطا می شود.

ابراهیمی افزود: در حال حاضر 2 هزارو 733 مستمری بگیر بیمه روستایی و عشایری استان از انواع مستمری این بیمه شامل بازنشستگی پیش از موعد، فوتی و از کار افتادگی بهره مند شده اند .

او  با اشاره به اینکه در حال حاضر 22 هزار و 600 نفر از روستائیان و عشایر استان زیر پوشش خدمات بیمه ای این صندوق قرار گرفته اند گفت: این میزان تنها 40 در صد افراد واجد شرایط را شامل می شود و 56 هزار نفر واجد شرایط عضویت در این صندوق می توانند با عضویت و پرداخت حق بیمه از خدمات بیمه ای و بازنشستگی این صندوق بهره مند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 731
  • 4,126,121
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©