امام جمعه شهرستان دیواندره قول مساعد داد تشریح اهمیت فعالیت های صندوق در جلسات شورای روحانیت شهرستان

امام جمعه شهرستان دیواندره قول مساعد داد تشریح اهمیت فعالیت های صندوق در جلسات شورای روحانیت شهرستان

امام جمعه شهرستان ضمن اعلام حمایت از خدمات صندوق، جهت تشریح و تبیین موضوع صندوق در جلسه آتی شورای روحانیت شهرستان دیواندره قول مساعد داد.


به گزارش روابط عمومی، جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان دیواندره در سالن جلسات فرمانداری، به ریاست فرماندار شهرستان، جبار احمدپور مدیر صندوق استان کردستان، بخشداران تابعه، امام جمعه، روسای ادارات عضو ستاد و کارگزاران صندوق، با دستورکار بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان، برگزار شد.

در ابتدای جلسه فرماندار به ابلاغ اخیر استاندار در خصوص برگزاری جلسات ستاد راهبردی جهت توسعه خدمات صندوق در سطح شهرستان ها اشاره کرد و عنوان داشت: ترویج خدمات صندوق و اشاعه فرهنگ بیمه پذیری در بین جامعه هدف صندوق از اولویت های ما در شهرستان است.

او مهمترین الزامات توسعه بیمه را حضور موثر صندوق در روستاها، در نظرگرفتن نظرات شرکای اجتماعی و همچنین فرهنگ سازی دانست و از کارگزاران به عنوان واحد صف صندوق در ارائه خدمات خواست برای تشریح وضعیت فعلی بیمه و نقاط ضعف و قوت در  شهرستان، گزارش خود را بیان کنند.

کارگزاران نیز به تفصیل وضعیت آماری بیمه در حوزه خود و بخش مربوطه را تشریح و چالش های موجود را بیان کردند.

در ادامه نیز امام جمعه شهرستان ضمن اعلام حمایت خود از خدمات صندوق، جهت تشریح و تبیین موضوع صندوق در جلسه آتی شورای روحانیت شهرستان قول مساعد داد و گفت: برای ترویج بیمه روستائیان در خطبه های نماز جمعه و در میان مردم تلاش خواهد کرد.

در ادامه جلسه جبار احمدپور، مدیر صندوق در استان ضمن تشکر از حمایت های فرماندار، امام جمعه و دیگر مسئولین شهرستان، توضیحات کاملی در خصوص میزان تحقق پذیری سهمیه تکلیفی ابلاغی به شهرستان و راهکارهای ارتقاء و بهبود وضعیت موجود را تشریح کرد. سپس روسای ادارات و بخشداران نیز به ارائه دیدگاه های خود پرداختند، در پایان نیز مواردی به عنوان مصوبات جلسه ستاد راهبردی مطرح و مورد تاکید قرار گرفت.

پس از پایان جلسه ستاد راهبردی، جلسه دیگری نیز با کارگزاران شهرستان در خصوص بررسی اقدامات آنان برگزار و درخواست های کارگزاران مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 130
  • 3,888,385
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©