به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت تجدید میثاق کارکنان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صورت گرفت تجدید میثاق کارکنان صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با آرمان‌های انقلاب اسلامی

مدیرعامل، مدیران و کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر همگام با اقشار روستایی, عشایر غیور و فعالان عرصه کشاورزی با هدف ادای احترام به امام امت در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حاضر شدند.


به گزارش روابط عمومی، در این گردهمایی، کارکنان صندوق همگام و همراه با نمایندگان اقشار روستایی و عشایری و کشاورزان، برای تجدید میثاق با بنیان گذار جمهوری اسلامی و آرمان های والای انقلاب در مرقد مطهر امام خمینی (ره) حضور به هم رساندند.

محمدرضا واعظ مهدوی، در حاشیه این گردهمایی با حجت الاسلام سیدرضا تقوی، نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی و رضا اردکانیان، وزیر نیرو دیدار و گفتوگو کرد. مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی روستائیان همچنین با کشاورزان، روستائیان و عشایر حاضر در این مراسم نیز به گفت و گو پرداخت.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©