فرماندار شهرستان نهبندان بیمه اجتماعی برای روستائیان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

فرماندار شهرستان نهبندان بیمه اجتماعی برای روستائیان ضرورتی اجتناب ناپذیر است

فرماندار شهرستان نهبندان بر ضرورت توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در این شهرستان تاکید کرد و موضوع بیمه اجتماعی را ضرورت دانست که مد نظر همه مسئولان شهرستان است.


به گزارش روابط‌عمومی، فرماندار نهبندان در جریان جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی شهرستان نهبندان که با حضور فرماندار‌، بخشداران و رؤسای ادارات مربوطه در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان مزایا و فواید بیمه اجتماعی برای اقشار مختلف جامعه به ویژه روستائیان و عشایر‌، این بیمه را  ضرورتی اجتناب ناپذیر توصیف کرد و آن ‌را فرصتی ارزشمند دانست که جامعه هدف صندوق را از حمایت‌های دولت برخوردار می کند.

کریمان خراسانی  با بیان اینکه موضوع بیمه اجتماعی می‌بایست به‌عنوان یک وظیفه اصلی مد‌نظر و توجه جدی اعضای شورای اسلامی و دهیاران قرار گیرد گفت: با تلاشی جهادی می‌توانیم شاهد رشد بیمه در سطح شهرستان باشیم، خدمتی که در طول چندین سال آینده ماندگار خواهد بود.

فرماندار نهبندان همچنین تاکید کرد: بخشداران باید عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر و روستا و همچنین دهیاران را در زمینه بیمه اجتماعی به صورت ماهیانه رصد و به فرماندار گزارش کنند.

ابوالفضل فرج زاده‌ مدیر استان خراسان جنوبی نیز در این جلسه هدف اصلی از تشکیل جلسات توسعه بیمه اجتماعی در هر شهرستان را در وهله اول افزایش آگاهی و اطلاع‌رسانی به رابطین بین دولت و ملت (دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی) دانست و توضیح داد: این جلسات همچون دوره آموزشی بیمه اجتماعی است تا با اطلاعات کامل رسالت انتقال خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت به نحو مطلوبی به اقشار زحمتکش و مولد جامعه به انجام برسد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,874
  • 4,129,138
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©