در استان گلستان برگزار شد تجلیل از یکصد هزارمین بیمه شده جدید صندوق

در استان گلستان برگزار شد تجلیل از یکصد هزارمین بیمه شده جدید صندوق

یکصد هزارمین بیمه شده جدید صندوق در سال 1397 در جلسات شورای اداری استانداری گلستان تجلیل شد.


به گزارش روابط عمومی، از محمد فرمانی از روستای مرزنکلاته شهرستان گرگان که به عنوان یکصد هزارمین نفر که در سال 97 به عضویت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در آمده است در همایش سراسری دهیاران استان مراسم که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، تقدیر شد.

دانیال پولادوند، مدیر صندوق استان گلستان با توضیح اینکه این اقدام که با هدف اطلاع رسانی و ترغیب جامعه هدف صورت گرفت توضیح داد: با هماهنگی اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری همایش با شکوهی با حضور آیت اله نور مفیدی نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر گرگان، سیدمناف هاشمی استاندار و معاونت های استانداری، مدیران کل دستگاه های اجرایی استان، فرمانداران، بخشداران و با مشارکت بیش از ۸۰۰ نفر از دهیاران و شوراهای اسلامی روستاهای استان در سالن همایشات دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار شد.

او همچنین افزود: در این همایش نامه مشترکی از سوی مدیریت صندوق استان و اداره کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری خطاب به دهیاری های استان تهیه و به چاپ رسید و در این گردهمایی به همراه بسته های اطلاع رسانی و بروشورهای تبلیغاتی صندوق توزیع شد.

او با بیان اینکه ۳۰ نفر از کارگزاران استان نیز در این همایش حضور داشتند گفت: یکصد هزارمین بیمه شده جدید کشور از سوی استاندار و معاونت هماهنگی امور عمرانی و سرپرست محترم معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان و حضار در جلسه مورد تشویق و تکریم قرار گرفت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 594
  • 3,871,895
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©