مدیر صندوق استان خراسان جنوبی بیمه اجتماعی روستائیان نمی گذارد پیری با فقر توام شود

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی بیمه اجتماعی روستائیان نمی گذارد پیری با فقر توام شود

نشست مشورتی روسای ادارات، دهیاران و روسای شورای اسلامی بخش دستگردان طبس با صندوق بیمه اجتماعی روستائیان با حضور بخشدار و عشایر استان در محل بخشداری برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، نشست مشورتی مدیر استان خراسان جنوبی با شوراها و دهیاران در بخشداری دستگردان انجام شد.

رفیعی مدیر کارگزاری 80001 شهرستان طبس ضمن خیر مقدم به فرج زاده مدیر استان خراسان جنوبی و سایر مدعوین جلسه در ابتدا آماری از کل بیمه شده های کارگزاری اعم از بازشسته پیش از موعد، مستمری فوتی و از کارافتادگی ارائه کرد.

ابوالفضل فرج زاده، مدیر صندوق استان خراسان چنوبی سپس به تشریح فواید بیمه پرداخت و از چگونگی عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت و افزود: در روستاها نباید پیری با فقر توام بشود.

او از شوراها و دهیاران خواست با بهره مندی از فرصت حمایت های بیمه اجتماعی در راستای اطلاع رسانی و بسترسازی برای ثبت نام افراد منطقه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستاییان و عشایر نهایت تلاش خود را انجام دهند.

ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق استان خراسان جنوبی گفت: بر اساس اصل 29 قانون اساسی برخورداری از تامین اجتماعی از نظر بازنشستگی، پیری، ازکارافتادگی، بی سرپرستی و غیره حقی است همگانی و دولت موظف است از محل درآمدهای عمومی و درآمدهای حاصل از مشارکت مردم خدمات و حمایت های فوق را برای تمامی افراد کشور تامین کند.

مدیر صندوق استان افزود: بسته حمایتی 200 هزارتومانی در پایان دی ماه به حساب کلیه مستمری گیران و بازنشستگان صندوق واریز شده و قرار است بسته حمایتی مرحله دوم برای تمامی بیمه شدگان صندوق که واریز مستمر دارند واریز گردد.

در ادامه جلسه یزدانیان، معاون آموزش و پرورش پیشنهاد انعقاد تفاهمنامه ای بین صندوق و آموزش و پرورش را داد که مبنی بر آن آموزش و پرورش با ورود به حوزه جذب برای بیمه شدن در صندوق بیمه روستایی، به هر تعداد جذب در سال اول کارمزد آن برای آموزش و پرورش واریز شود که این این پیشنهاد با استقبال قرار گرفت.

شیردل بخشدار دستگردان نیز ضمن تشکر از ابوالفضل فرج زاده، بیمه اجتماعی روستائیان را مایه افتخار بیمه شدگان دانست که باعث حفظ کرامت انسانی می شود و ضمن تاکید به شوراها و دهیاران از انها خواست از هیچ کمکی برای شناسایی و جذب افراد فاقد بیمه برای صندوق دریغ نکنند. در پایان این نشست احکام چهار نفر از بازنشستگان صندوق به آنها اعطا شد.

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در پایان جلسه به همراه کارگزار عشق اباد و کارشناسان کارگزاری و عضو شورای بخش و شورای احمداباد در روستای احمداباد حاضر و ضمن عیادت از قربانعلی نجم الدین در منزل ایشان حکم بازنشستگی وی را اهدا کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 725
  • 4,127,989
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©