خدمت رسانی مدیر و کارشناسان صندوق در نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در بوشهر

خدمت رسانی مدیر و کارشناسان صندوق در نمایشگاه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در بوشهر

مدیر صندوق استان بوشهر و کارشناسان صندوق با حضور در نمایشگاهی که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برپا شده است به ارائه خدمات به بازدید کنندگان پرداختند.


به گزارش روابط‌عمومی، به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی از 12 بهمن ماه نمایشگاهی در مدرسه تاریخی سعادت برپا شده است که در این نمایشگاه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به همراه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی غرفه ای را در اختیار داشتند که به واسطه آن بروشور ها و تیزرهای تبلیغاتی صندوق در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفت.

مدیر صندوق استان بوشهر و کارشناسان صندوق نیز با حضور در نمایشگاه به ارائه خدمات به بازدید کنندگان پرداختند و مدیر استان به همراه مدیرکل و مدیران زیر مجموعه تعاون، کار ورفاه اجتماعی نشست خبری داشتند که به ارائه و شرح مزایا و خدمات صندوق و همچنین اعلام تعداد بیمه شدگان و مستمری بگیران استان اشاره کردند.

در ادامه جلسه به تعدادی از سوالات خبرنگاران حاضر در جلسه پاسخ داده شد و با حضور مدیر و کارشناسان استان میز خدمتی برای ارائه خدمات صندوق تدارک دیده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 763
  • 4,128,027
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©