هفتمین کارگاه آموزشی کارگزاران استان کردستان برگزار شد

هفتمین کارگاه آموزشی کارگزاران استان کردستان برگزار شد

مدیر صندوق استان کردستان در ادامه به نیاز مبرم برخی از کارگزاران به آموزش های اختصاصی و عملی اشاره و اظهار امیدواری کرد که با این آموزش های اختصاصی باید بتوانیم مشکلات مربوط در حوزه ثبت نام و تعهدات قانونی را پشت سر بگذاریم


به گزارش روابط عمومی، هفتمین همایش کارگزاران در سالن جلسات مدیریت استان برگزار شد.

جبار احمدپور مدیر صندوق استان کردستان مبنای برگزاری این همایش را حسب دستور مدیر عامل صندوق عنوان و اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسات باز آموزی، آموزش مباحث جدید، توانمند سازی، تشریح بخشنامه و دستور العمل جدید صندوق است

او عنوان داشت توانمندسازی کارگزاران به عنوان نمایندگان صندوق که در صف مقدم ارتباط با مخاطبان هستند بسیار مهم و ضروری است و رویکرد هفتمین همایش آموزش عملی کارگزارن در حوزه نامنویسی و تعهدات قانونی است.

او در ادامه به نیاز مبرم برخی از کارگزاران به آموزش های اختصاصی و عملی اشاره و اظهار امیدواری کرد که با این آموزش های اختصاصی باید بتوانیم مشکلات مربوط در حوزه ثبت نام و تعهدات قانونی را پشت سر بگذاریم و وقت و انرژی خود را صرف ترویج و اطلاع رسانی خدمات صندوق کنیم.

وی در ادامه خواستار اهتمام بیش از پیش کارگزاران جهت دقت در انجام امورات شد و افزود: باید از ظرفیت ایجاد شده در الکترونیکی شدن فرآیندهای اداری صندوق استفاده کرد.

او تسهیل و تسریع امور، جلوگیری از تحمیل هزینه های مالی و هدر رفت زمان را از جمله نتایج اقدامات اخیر عنوان کرد و خواستار دقت بیشتر کارگزاران در انجام امورات محوله شد.

در ادامه کارشناسان مدیریت استان توضیحات کامل و جامعی در حوزه های ذکر شده ارائه و به سوالات و ابهامات کارگزاران پاسخ دادند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,559
  • 3,874,860
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©