مدیر استان کردستان خبر داد رشد قابل توجه جذب شدگان جدید بیمه در شهرستان بانه

مدیر استان کردستان خبر داد رشد قابل توجه جذب شدگان جدید بیمه در شهرستان بانه

جلسه مدیر استان با بخشداران و کارگزاران شهرستان بانه در خصوص بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان و اقدامات صورت گرفته برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، جبار احمد پور مدیر صندوق استان کردستان، در جلسه با بخشداران و کارگزاران شهرستان بانه در فرمانداری بانه که با موضوع بررسی وضعیت بیمه ای شهرستان و اقدامات صورت گرفته پس از برگزاری اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان برگزار شد، ضمن تشکر از پیگیری ها و حمایت های فرماندار و بخشداران شهرستان به نقش اثرگذار دهیاران در رشد قابل توجه بیمه شدگان شهرستان اشاره و بر تقدیر از دهیاران پرتلاش شهرستان در پایان سال جاری تاکید کرد.

در ادامه جلسه محمد صبوری بخشدار بخش مرکزی شهرستان بانه، ضمن خوش آمدگویی به مدیر صندوق، بیان کرد: وضعیت بیمه در شهرستان مطلوب بوده اما ممکن است در بعضی از بخش ها نیاز به فعالیت بیشتری باشد.

او افزود در بحث توسعه روستاها و مهاجرت معکوس نیازمند گسترش حداکثری پوشش بیمه ای به عنوان یک صنعت در سطح بخش های شهرستان هستیم که در این راستا، دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها و به ویژه کارگزاران بیمه به عنوان نمایندگان صندوق در شهرستان، وظیفه سنگینی  بر دوش دارند.

او افزود: بعد از اولین جلسه ستاد راهبردی صندوق بیمه شهرستان و دستور فرماندار و حضور مدیر صندوق و به تبع آن اقدامات و تلاش های صورت گرفته در چند ماه اخیر، در سطح بخش مرکزی تحول خوبی درتحقق سهمیه تکلیفی صورت گرفته است که باید با همت کارگزاران و دهیاران ادامه یابد.

سپس رحیمی بخشدار ننور، مشکلات موجود در بخش ننور را مشکلات اقتصادی مردم بخش و عدم توانایی در پرداخت حق بیمه دانست و افزود: بازگشائی مبادلات مرزی سیرانبند که چند ماهی است متوقف شده تاثیر بسزایی بر وضعیت اقتصادی مردم منطقه داشته و درخواست مطرح شدن آن در محافل استانی را داریم.

در ادامه آقای محمدی بخشدار بخش نمشیر گفت: وضعیت کنونی علی رغم تحول ایجاد شده پس از دستور فرماندار و اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان، مطلوب ما نیست چرا که ما به بیمه به عنوان مهمترین نعمت برای روستائیان معتقد هستیم.

او همچنین گفت: ناآگاهی مردم نسبت به مزایای صندوق از نقاط ضعف است و باید مرتفع شود. محمدی خواهان حضور ماهانه مدیر یا همکاران صندوق در شهرستان بانه شد.

در ادامه کارگزاران نیز وضعیت موجود و میزان جذب بیمه شده در چند ماه اخیر را تشریح کرده و مشکلات حوزه خود را بیان کردند.

در پایان مقرر شد تلاش ها برای تحقق سهمیه تکلیفی با همکاری بخشداران و صندوق به قوت خود ادامه یابد و در مراسم برگزار شده به مناسبت دهه مبارک فجر، احکام و لوایح مستمری بگیران شهرستان با حضور فرماندار و بخشداران شهرستان اهداء شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 268
  • 4,142,442
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©