مدیر صندوق استان خراسان رضوی بیمه اجتماعی روستائیان مولود انقلاب است

مدیر صندوق استان خراسان رضوی بیمه اجتماعی روستائیان مولود انقلاب است

محمود کاظمی، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را مولود انقلاب و یکی از مهمترین دستاوردهای حوزه عدالت اجتماعی اقشار ضعیف و محرم جامعه دانست که تلاش دارد با تحت پوشش قرار دادن جامعه روستایی و حفظ کرامت انسانی به این هدف جامه عمل بپوشاند.


به گزارش روابط عمومی، محمود کاظمی، مدیر صندوق استان خراسان رضوی ضمن حضور در شورای اداری شهرستان خوشاب که به مناسبت گرامیداشت دهه فجرانقلاب اسلامی برگزار شد صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را مولود انقلاب و یکی از مهمترین دستاورد های حوزه عدالت اجتماعی دانست که تلاش دارد با تحت پوشش قرار دادن جامعه روستایی و حفظ کرامت انسانی به این هدف جامه عمل بپوشاند.

او افزود: یکی از مشخصه های صندوق حمایت دولت در پرداخت یارانه غیرمستقیم از طریق پرداخت دو سوم حق بیمه های افراد است.

کاظمی با بیان اینکه با هماهنگی های انجام گرفته صندوق تاکنون یک مرحله سبد حمایت معیشتی به مستمری بگیران صندوق پرداخت شده است گفت: در مرحله بعد بیمه شدگان فعال صندوق از این بسته حمایتی بهره مند خواهند شد لذا با توجه به ادامه دار بودن این امر از بیمه شدگان غیرفعال می خواهیم تا هرچه سریعتر نسبت به پرداخت حق بیمه های خود اقدام کنند.

حضور در افتتاحیه مرکز بهداشت و سلامت شهرستان، اهداء حکم بازنشستگی اولین بیمه شده زن شهرستان و شرکت در جمع اهالی روستای بلقان آباد از روستاهای پایلوت طرح روستای پاک انتخابی کارگروه ارتقاء توانمندی زنان روستائی استانداری خراسان رضوی از دیگر برنامه های مدیر استان در خوشاب بود.

او با حضور در جمع اهالی روستائی به سوالات بیمه شدگان پاسخ داد و طی این مراسم به ابتکار کارگزاری شهرستان یکی از اهالی جوان روستا به قید قرعه با پرداخت حق بیمه توسط کارگزار  به عضویت صندوق درآمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,462
  • 3,901,143
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©