کارگزاری صندوق در شهرستان باوی افتتاح شد

کارگزاری صندوق در شهرستان باوی افتتاح شد

مدیر صندوق استان خوزستان، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را از برکات انقلاب اسلامی خواند و استفاده از این موقعیت را خواستار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، مراسم افتتاحیه کارگزاری 62066 شهرستان باوی ملاثانی توسط حسین جعفر خادم، مدیریت صندوق استان و با حضور مشاور استاندار خوزستان، معاون فرماندار شهرستان باوی، مشاور معاون استاندار در امورعشایر،  عضو شورای شهر ملاثانی و سیدعلی موسوی، عضو هیات مدیره نظام صنفی کشاورزان شهرستان باوی در محل دفتر کارگزاری برگزار شد.

در این مراسم جعفرخادم ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را از برکات انقلاب اسلامی خواند و استفاده از این موقعیت را خواستار شد.

او در خصوص شرایط عضویت و مزایای صندوق و همچنین عملکرد شهرستان باوی گزارشی ارائه کرد و در پایان از مسئولین شهرستان درخواست همکاری و همیاری بیشتر با مدیریت کارگزاری در پیشبرد اهداف صندوق را داشت.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©