اهداء احکام مستمری‌بگیران صندوق در جشن انقلاب در یاسوج

اهداء احکام مستمری‌بگیران صندوق در جشن انقلاب در یاسوج

مراسم بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ انصاری جانشین سپاه فتح استان و جمعی از مسئولان احکام مستمری تعدادی از مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اهدا شد.


در این آیین که در یاسوج برگزار شد سرهنگ جهانگیر انصاری، جانشین فرمانده سپاه فتح  به بیان خدمات انقلاب اسلامی و توسعه و پیشرفت کشور در شاخص‌های مختلف پرداخت.

سرهنگ جهانگیر انصاری جانشین سپاه فتح استان گفت: کسی حق ندارد به خود اجازه دهد انتقام بی‌مهری، کم لطفی و بی‌تدبیری عده‌ای از مدیران را از نظام اسلامی بگیرد و اگرنه با مشت آهنین مردم مواجه می‌شود.
او همچنین تأکید کرد: فجر امسال فجر فاطمی است و ما به برکت وجود ائمه اطهار(ع) در دنیا به ابر قدرت تبدیل‌شده‌ایم و مقتدرانه در برابر سایر ابر قدرت‌ها ایستاده‌ایم.
در ادامه برنامه‌های شادی توسط هنرمندان استان اجرا شد و همچنین جواد طالبی گنجه‌ای از خوانندگان مطرح استان هم قطعاتی از موسیقی محلی و حماسی را اجرا کرد.

در این مراسم احکام  تعدادی از مستمری بگیران توسط چهره‌های حاضر در مراسم به آنها اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 152
  • 3,888,407
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©