مدیر صندوق استان کرمان پرداخت 70درصدی حق بیمه بیانگر اهمیت آن نزد دولت است

مدیر صندوق استان کرمان پرداخت 70درصدی حق بیمه بیانگر اهمیت آن نزد دولت است

فرماندار قلعه گنج از دهیاران و شوراها خواست با بهره مندی از فرصت حمایت های بیمه اجتماعی در راستای اطلاع رسانی و بستر سازی برای ثبت نام افراد منطقه در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نهایت تلاش خود را به کار گیرند.


به گزارش روابط عمومی، اولین جلسه ستاد راهبردی شهرستان قلعه گنج مطابق ابلاغ معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم در محل فرمانداری با حضور فرماندار، مدیر صندوق استان کرمان، بخشداران، دهیاران و کارگزار صندوق بیمه برگزار شد.

در ابتدا این جلسه فرماندار قلعه گنج به کلیات جلسه اشاره کرد و هدف از تشکیل این جلسه راهبردی را تحت پوشش قرار دادن افراد آسیب پذیر جامعه روستایی دانست و خواستار همکاری همه جانبه دهیاران برای عضویت مردم روستا در صندوق بیمه اجتماعی، کشاورزان، روستائیان و عشایر شدند.

در ادامه جلسه محمد میرجعفری، مدیر صندوق بیمه استان کرمان  با بیان اینکه گسترش و تعمیم بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در راستای پوشش حداکثری تمام افراد مشمول در مناطق محروم و آسیب پذیر جامعه در جهت سیاست های دولت تدبیر و امید مبنی بر امیدافزایی، آینده نگری و جلوگیری از مهاجرت روستائیان به سمت شهرها است گفت: همواره بیمه روستائیان و عشایر یکی از دغدغه های مسئولان و ارکان نظام بوده.

 او همچنین افزود: پرداخت 70درصدی حق بیمه سالیانه توسط دولت بیانگر اهمیت موضوع نزد دولت است و محقق شدن هرچه بیشتر این امر با بهره گیری از سایر استعداد ها، ظرفیت ها و تشریک مساعی سایر دستگاه های مسئول است.

او همچنین ابراز امیدواری کرد که با اتخاذ تصمیمات و انجام اقدامات موثر در دستیابی به هدف فوق گام موثری برداشته شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 732
  • 4,127,996
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©