مدیر صندوق استان گلستان بیش از 2 هزار خانواده در بندرگز بیمه شده اند

مدیر صندوق استان گلستان بیش از 2 هزار خانواده در بندرگز بیمه شده اند

اعضای ستاد راهبردی صندوق با همراهی فرماندار بندرگز و پولادوند مدیر صندوق استان با حضور در روستای گزغربی از خانواده های مستمری بگیر صندوق تجلیل و احکام مستمری آن ها را اعطاء کردند.


به گزارش روابط عمومی، ستاد راهبردی صندوق بیمه اجتماعی به ریاست فرماندار شهرستان بندرگز و با حضور معاونین فرمانداری، بخشداران و مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط با جامعه هدف صندوق در فرمانداری بندرگز برگزار شد.

دانیال پولادوند، مدیر صندوق استان گلستان در جلسه ستاد راهبردی بندرگز گفت: هم اکنون در این شهرستان 133 خانوار مستمری دریافت می کنند و مدیران دستگاه های دولتی می توانند در جلسات با مردم با آوردن نام کسانی که از مستمری صندوق بهره مند شده اند از ظرفیت موجود برای فرهنگ سازی و اقناع افراد برای عضویت در بیمه استفاده کنند.

پولادوند با بیان اینکه میزان رشد و ضریب نفوذ بیمه در جامعه یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی کشورهاست اظهار داشت: برای افزایش ضریب نفوذ بیمه باید فرهنگ بیمه اجتماعی در بین آحاد مردم نهادینه شود و برای دستیابی به این مهم می توان به صورت مصداقی در محافل مختلف از مستمری بگیران صندوق نام برد و در نوع نگرش و بینش روستائیان تغییر ایجاد کرد،

او با اشاره به اینکه نمی توان صرفاً با ابلاغ آئین نامه و دستورالعمل خدمات صندوق را معرفی کرد افزود؛ امروز دور هم جمع شدیم تا با هم فکردی و تعامل مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان تلاش کنیم تا با ارائه راهکارهای مناسب،  این تغییر را در رفتار و در نهایت در فرهنگ روستائیان عزیز نهادینه کنیم.

فرماندار بندرگز نیز اظهار داشت: برنامه ریزی برای آینده یکی از اقدامات مهم در زندگی تک تک افراد جامعه است و مقوله بیمه اجتماعی از مهمترین عناصر این برنامه ریزی هاست که باید بیش از هر چیز دیگری در زندگی مورد توجه قرار گیرد.

حسین احمدی تاکید کرد: دست اندرکاران و دستگاه های عضو ستاد باید با برقراری ارتباط موثر با کشاورزان و روستائیان نسبت به توسعه و نهادینه کردن فرهنگ بیمه جدی تر عمل کنند.

گفتنی است در ادامه اعضای ستاد راهبردی صندوق به ریاست احمدی فرماندار و پولادوند مدیر صندوق استان با حضور در روستای گزغربی  از خانواده های مستمری بگیر صندوق تجلیل و احکام مستمری آن ها را اعطاء کردند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,257
  • 4,129,521
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©