مدیرکل پایش عملکرد در نشست هم اندیشی کارگزاران در بندرعباس: صدای روستا را به گوش صندوق برسانید

مدیرکل پایش عملکرد در نشست هم اندیشی کارگزاران در بندرعباس: صدای روستا را به گوش صندوق برسانید

هفتمین نشست هم اندیشی – آموزشی کارگزاران استان هرمزگان با حضور محمدصادق درویشی، مدیرکل پایش عمل کرد و دفتر مدیرعامل و محمدعلی دشوارگر، مدیر صندوق استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، محمدعلی دشوارگر، مدیر صندوق استان هرمزگان ضمن تبریک ایام دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: برگزاری نشست‌های ماهیانه با امکان برقراری ارتباط دو سویه بین مجموعه مدیریت استان از یک طرف و کارگزاران از سوی دیگر در پیشبرد اهداف از جایگاه بالایی برخوردار است.

او با اشاره به اینکه در این جلسات ضمن آموزش و تشریح آخرین بخشنامه‌ها و دستورالعمل ها فرصتی برای استفاده از نقطه نظرات کارگزاران فراهم خواهد شد؛ اضافه کرد: برنامه‌ریزی بر اساس تجربه کارگزاران که در خط مقدم و پیشانی اجرایی مشغول به فعالیت می باشند ارزان ترین و موثرترین راه برای پیشرفت و توسعه برنامه های صندوق در حوزه جذب بیمه شده خواهد بود زیرا این تجربیات برگرفته از خواسته‌ها و انتظارات جامعه هدف بوده و پس از تطبیق با قوانین و چارچوب کلی سیاست های صندوق می تواند مجموعه را به اهداف خود نزدیک تر کند.

دشوارگر با اشاره به راه اندازی سامانه نظام پیشنهادات کارگزاران و مدیران صندوق از اقدامات مدیرعامل در دهه‌ی دوم تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر تشکر کرد و از کارگزاران استان خواست از طریق کانال‌های ارتباطی که در اختیار دارند موارد پیشنهادی خود را به منظور اخذ تصمیم و اصلاح روش‌ها در اختیار مدیران صندوق قرار دهند.

محمدصادق درویشی، مدیرکل پایش عملکرد نیز با قدردانی از حضور و فعالیت کارگزاران در مناطق محروم و کمتر برخوردار استان هرمزگان، صندوق بیمه روستائیان را دست آورد انقلاب اسلامی و نظام برای اقشار آسیب پذیر جامعه قلمداد کرد و به نقش خطیر کارگزاران صندوق در انتقال صدای روستائیان به ارکان صندوق از یک سو و تبین صحیح خدمات صندوق به روستائیان از سوی دیگر، تاکید کرد و گفت: ما اعتقاد داریم کارگزاران در حالی که گوش صندوق برای شنیدن صدا و پیام روستاییان عزیز هستند، در آن واحد زبان صندوق برای بیان و تشریح خدمت بیمه اجتماعی در روستاها نیز هستند.

او همچنین به توضیح و تشریح برخی رویکردهای مدیرعامل صندوق پرداخت که مهم‌ترین آنها حرکت به سمت بیمه‌گری در سطوح پایین برای نیل به گسترش خدمت بیمه اجتماعی و عدالت اجتماعی در روستاها است. ایجاد تحرک و اشتغال در روستاها با توان کارگزاران و حمایت ارکان صندوق در بخش‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از این مساله، نکته مهم دیگری بود که مورد اشاره قرار گرفت.

درویشی در ادامه به پرداخت بسته مساعدتی دولت از طریق صندوق‌های بیمه‌ای اشاره کرد و اختصاص این بسته به بیش از 90هزار مستمری بگیر صندوق را توجه دولت به رویکردهای بیمه‌ای به جای رویکردهای مساعدتیِ صرف برشمرد.

او همچنین از تلاش و پی‌گیری مدیران صندوق برای اختصاص بسته حمایتی جهت کلیه بیمه‌پردازان فعال صندوق خبر داد.

در ادامه کارگزاران به بیان نظرات، مشکلات و پیشنهادات در حوزه کاری خود پرداخته و ضمن تشکر از اقدامات اخیر خواهان انعکاس این مباحث به مدیرعامل صندوق شدند.

در پایان این نشست احکام 3 نفر از مستمری بگیران صندوق اهداء و به واسطه اعتماد به صندوق از آنان تجلیل بعمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©