مدیر صندوق استان کرمان در ستاد راهبردی شهرستان منوجان گسترش پوشش بیمه‌ای محرومیت زدایی را محقق می‌کند

مدیر صندوق استان کرمان در ستاد راهبردی شهرستان منوجان گسترش پوشش بیمه‌ای محرومیت زدایی را محقق می‌کند

محمد حجتی پور فرماندار منوجان، با مخاطب قرار دادن بخشداران و دهیاران از آنها خواست تمام تلاش خود را به کار گیرند تا این قشر محروم از نعمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بهره‌مند شوند.


جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان منوجان با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان کرمان، فرماندار منوجان، معاونین فرماندار، بخشداران و تعدادی از دهیاران، مدیران کارگزاری بیمه روستائیان و عشایر منوجان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری منوجان برگزار شد.

محمد میرجعفری، مدیر صندوق استان کرمان، گسترش پوشش بیمه‌های درمانی و اجتماعی آحاد جامعه به‌عنوان یکی از سازوکارهای بنیادی برای تحقق محرومیت‌زدایی و توسعه پایدار مناطق محروم دانست که همواره یکی از اهداف مسئولان و ارکان نظام جمهوری اسلامی بوده است.

 او با بیان اینکه متناسب با ظرفیت‌های موجود گام‌های مؤثری در این راستا برداشته شده است گفت: محقق شدن هرچه بیشتر این امر نیازمند اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، اعتمادسازی و اجرای دقیق تفاهم‌نامه‌های کشوری و استانی توسط اعضای ستاد است.

او در ادامه افزود: با بسیج ظرفیت‌های مؤثر و امکانات دستگاه‌ها، می‌توان گام مؤثری در راستای هدف هماهنگی، هم‌افزایی و تسریع در توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برداشت.

در پایان محمد حجتی پور فرماندار منوجان نیز با خطاب قرار دادن بخشداران، دهیاران و مسئولین گفت: تلاش خود را به کار گیرید تا این قشر محروم از نعمت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر بهرمند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©