در شهر زرینه از توابع شهرستان دیواندره حکم مستمری 4 نفر از زنان بازنشسته و بازمانده صندوق اهدا شد

در شهر زرینه از توابع شهرستان دیواندره حکم مستمری 4 نفر از زنان بازنشسته و بازمانده صندوق اهدا شد

مدیر صندوق استان کردستان در همایش سیمای انقلابی زن روستا در مسجد جامع شهر زرینه از تواع شهرستان دیواندره به همراه فرماندار، امام جمعه، مدیر کل تبلیغات اسلامی، روئسای ادارات شهرستان دیواندره، شوراهای بخش و کارگزاران بخش کرفتو شرکت کرد.


به گزارش روابط عمومی، پنجمین همایش سیمای انقلابی زن روستا در مسجد جامع شهر زرینه از توابع شهرستان دیواندره با حضور فرماندار شهرستان، امام جمعه، مدیر کل تبلیغات اسلامی، مدیر صندوق در استان، روسای ادارات شهرستان دیواندره، شوراها و کارگزاران بخش با موضوع تجلیل از نقش و جایگاه زن برگزار شد.

این همایش که در 5 سال متمادی و با همت شهرداری و شورای اسلامی شهر زرینه با استقبال خوب زنان ساکن شهر زرینه و روستاهای پیرامون برگزار می شود، زمینه مناسبی برای طرح موضوع بیمه برای زنان بوده و در همین راستا نیز کارگزار بخش مربوطه ضمن حضور و مشارکت در برگزاری همایش اقدام به تشریح مباحث بیمه کرد.

 همچنین در ادامه برنامه و پس از سخنرانی فرماندار و امام جمعه و با حضور مسئولین حاضر احکام مستمری 4 نفر از زنان بازنشسته و بازمانده نیز اهدا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 280
  • 4,125,670
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©