مدیر صندوق استان هرمزگان مستمری بگیران راوی خدمات صندوق باشند

مدیر صندوق استان هرمزگان مستمری بگیران راوی خدمات صندوق باشند

احکام مستمری بگیران صندوق در روستای «کلمتلی» از توابع شهرستان بندرعباس با حضور محمدصادق درویشی، مدیرکل پایش عمل کرد و دفتر مدیرعامل، مدیر استان و مسئولین روستا به آنان اعطا شد.


به گزارش روابط عمومی، مراسم اهدای احکام در مسجد جامع اهل سنت روستا کلمتلی و با سخنرانی امام جماعت آغاز شد و سپس مدیران صندوق به تشریح خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در روستاها پرداختند.

محمدعلی دشوارگر مدیر استان هرمزگان در این آیین گفت: با شروع تعهدات صندوق واژه های جدیدی در روستاها تعریف شده است و روستائیان که پیش از این در میان سالی و پیری فاقد پوشش بیمه های اجتماعی بودند امروزه از مستمری های ماهانه بازنشستگی، از کارافتادگی و بازماندگان آنان از مستمری فوتی بهره می برند. این فرهنگ و واژه جدید مسئولیت تک تک اهالی روستا و علی الخصوص مستمری بگیران را جهت توسعه فرهنگ بیمه بیشتر خواهد کرد.

او در ادامه افزود: باید در جهت تحقق اهداف صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر بیشتر از پیش تلاش کنیم.

دشوارگر با بیان اینکه روز به روز حمایت‌های صندوق نسبت به جامعه تحت پوشش افزایش می یابد و با اشاره به واریز بسته حمایتی و عیدی مستمری بگیران به فاصله حدود یک و ماه و نیم تا پایان سال، از برنامه ها و حمایت های همه جانبه صندوق جهت ترویج بیمه پردازی سخن گفت.

دشوارگر با اشاره به حضور شش مستمری بگیر در این مراسم و با تاکید به اینکه تبلیغات وظیفه مدیران این صندوق و نظام رفاه و تامین اجتماعی جمهوری اسلامی است از آنها و تمامی اهالی روستا تقاضا کرد راویِ خدمت صندوق به آنها باشند. : بدین ترتیب که با رضایت و امنیت خاطری که برای آنها ایجاد شده، خدمات صندوق را برای آشنایان، بستگان و روستائیان دیگر شرح داده تا افراد بیشتری بتوانند از این مزایا بهره ببرند.

در ادامه مراسم درویشی مدیرکل پایش عمل کرد و دفتر مدیرعامل با بیان حمایت های دولت از بیمه شدگان گفت: صندوق بیمه روستائیان به ازای هر نفر بیمه شده سهمی از سرانه دولت را به روستا می‌آورد. این بدین معنی است که اختصاص حق کارفرما و پرداخت سهم آن توسط دولت، در یک چرخه بیمه‌ای به حقوق بازنشستگی منجر می‌شود که باز به همین روستا اختصاص می‌یابد. اشتغال، شکوفایی و مانایی روستا می‌تواند از طریق جذب کامل سهم دولت در بیمه‌پردازی صورت بپذیرد.

در پایان این مراسم احکام مستمری 6 نفر از بیمه شدگان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به آنان اهداء و از آنان تجلیل به آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 5,240
  • 3,869,953
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©