مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر: مردم برای حفظ وحدت با هوشیاری گام بردارند

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر: مردم برای حفظ وحدت با هوشیاری گام بردارند

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان،حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن را نشان وفاداری به آرمانهای والای انقلاب اسلامی و شهدا در جهت تحقق این آرمانها دانست.


به گزارش روابط عمومی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با تقدیر از حضور پرشور مردم در مناسبت ها و برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، اظهار داشت: حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان داد مردم  با وفاداری به آرمان های والای انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر  در جهت تحقق این آرمانها همچنان حرکت می کنند.

شاقوزایی با اشاره به دستاوردهای ارزنده نظام جمهوری اسلامی، گفت: انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته با ارائه خدمات ارزنده و دستاوردهای خوبی که داشته تلاش کرده است رضایتمندی اقشار مختلف جامعه خصوصاٌ اقشار آسیب پذیر را جلب کند و یکی از مهمترین دستاوردهای آن در راستای حمایت شغلی روستائیان و عشایر بیمه اجتماعی جامعه هدف است.

وی با اشاره به حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر در برنامه ها و مناسبت های دهه مبارک فجر، افزود: حضور فعال صندوق بیمه اجتماعی در چهلمین نمایشگاه دستاوردهای انقلاب و ارائه خدمات در این نمایشگاه، حضور در مناطق روستائی و عشایری و اعطای احکام بازنشستگی و مستمری به اعضاء بیمه شده صندوق و خانواده های آنان، آذین بندی، حضور در برنامه های رادیویی و تلویزیونی، معرفی شرایط و مزایای عضویت در صندوق از طریق تریبون های نماز جمعه و … از جمله برنامه های دهه مبارکه فجر بود.

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان با اشاره به تلاش بدخواهان نظام در ایجاد فاصله و شکاف بین آحاد ملت، گفت: مردم با هوشیاری کامل و حرکت در مسیر انقلاب نشان دادند که با وحدت و همدلی هیچ قدرتی توانایی تعرض و سلطه گری بر این سرزمین را ندارد و برای پاسداری از میهن آماده گذشت و ایثار از جان و مال خویش هستند.

شاقوزایی با محکوم کردن حادثه تروریستی اخیر در سیستان و بلوچستان ضمن تسلیت به خانواده شهدای گرانقدر، افزود: دشمن سرخوردگی و شکست خود را با انجام عملیات تروریستی و خشونت میخواهد جبران کند و لازم است مردم با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در زمینه حفظ وحدت با هوشیاری گام بردارند. 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,884
  • 4,129,148
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©