مدیر صندوق استان کردستان به مناسبت ایام فجر با خانواده های مستمری بگیران دیدار و جویای وضعیت و معیشت آنها شد

مدیر صندوق استان کردستان به مناسبت ایام فجر با خانواده های مستمری بگیران دیدار و جویای وضعیت و معیشت آنها شد

احکام مستمری تعدادی از بازنشستگان و مستمری بگیران صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر شهرستان های سنندج، سروآباد و مریوان توسط مدیر صندوق و مسئولین شهرستانی اهدا شد.


به گزارش روابط عمومی، جبار احمد پور، مدیر صندوق استان کردستان به مناسبت دهه فجر به همراه مسئولین شهرستان، به دیدار خانواده مستمری بگیران صندوق در شهرستان های سنندج، سروآباد و مریوان رفت و با اهداء لوح مستمری بگیری از آنان تجلیل کرد.

در این دیدار ها که ابتدا از شهرستان سنندج آغاز شد احمد پور به همراه همکاران و کارگزاران صندوق با خانواده مستمری بگیران روستاهای دویسه، سرآب قامیش، تودار ملا، زونج و روستای برقرو دیدار کرد و در مجموع 7 لوح را به مستمری بگیران این شهرستان اهداء کرد و ضمن بررسی وضعیت معیشت خانوار، میزان رضایتمندی آنان از صندوق را نیز جویا شد.

سپس به دیدار خانواده مستمری بگیران شهرستان سروآباد رفت، در این دیدار ها که از روستاهای گوشتخانی، نیاوه، دورود، قلعه جی، هزار خانی و روستای آلمانه صورت گرفت، بهروز علی نژاد بخشدار مرکزی، فرزاد اختر کاوان شهردار شهر سروآباد، محمد بیجاده رئیس شورای اسلامی شهرستان سروآباد و همچنین دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای مذکور مدیر صندوق را همراهی کردند و با اهداء 9 لوح مستمری بگیری از مستمری بگیران این شهرستان تجلیل به عمل آمد.

احمدپور در ادامه این سلسله دیدارها در شهرستان مریوان با همراهی معاونت عمرانی فرمانداری، بخشدار جدید بخش مرکزی و بخشدار خاومیرآباد به دیدار خانواده مستمری بگیران در روستاهای برده ره شه، سعد آباد، لنج آباد، کانی سانان و کشاورزان غیر ساکنی که در شهر مریوان ساکن هستند رفت و پس از جویا شدن وضعیت زندگی آنان 6 لوح مستمری بگیری به خانواده مستمری بگیران شهرستان مریوان اهداء کرد.

در این دیدارها مسئولین شهرستان های فوق الذکر، به خانواده بازنشستگان و ازکارافتادگان صندوق به دلیل آینده نگری ایشان تبریک گفته و با خانواده متوفیان اظهار همدردی کردند و اذعان داشت: این دیدارها انگیزه خدمت رسانی به مردم را خصوصاَ در حوزه بیمه دوچندان کرده است.

او همچنین بر اهمیت و ضرورت عضویت خانواده های کم بضاعت روستائی در صندوق، تاکید و به دهیاران برای همکاری بیشتر با کارگزاران تاکید کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©