احکام مستمری روستائیان در میمه اصفهان اهدا شد

احکام مستمری روستائیان در میمه اصفهان اهدا شد

کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان و مسئولین شهرستان با حضور بر سر مزار کوچک‌ترین شهید حادثه تروریستی اهواز و ابراز همدردی با خانواده آن عزیز احکام مستمری چند تن روستائیان را اهدا کردند.


به گزارش روابط عمومی، جشن پیروزی انقلاب به همراه اهدای احکام مستمری در روستای اذان از توابع بخش میمه شهرستان شاهین‌شهر و میمه برگزار شد.

کارکنان صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان اصفهان و مسئولین شهرستان با قرائت فاتحه بر سر مزار کوچک‌ترین شهید حادثه تروریستی اهواز و ابراز همدردی با خانواده آن عزیز زینت‌بخش جشن پیروزی انقلاب بود.

در ادامه مراسم رسول احمدی کارشناس صندوق استان  با حضور در مسجد روستای اذان  و شرکت در جشن پیروزی انقلاب ضمن بیان اینکه یکی از مهم‌ترین رویدادهای بعد از انقلاب اسلامی توجه ویژه به مناطق روستایی و عشایری بوده که نمونه بارز آن تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر در کشور است،  حکم مستمری تنی چند از اهالی را به صورت نمادین به همراهی مسئولین شهرستان به آنها اهدا کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©