با حضور مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها در زنجان از بیمه شده کارآفرین صندوق تقدیر شد

با حضور مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها در زنجان از بیمه شده کارآفرین صندوق تقدیر شد

با حضور مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق و اعضای شوای اسلامی و دهیار روستای میرآخور از بیمه شده کار آفرین صندوق ساکن این روستا در شهرستان ماهنشان تقدیر شد.


به گزارش روابط‌عمومی، با حضور مصطفی شریعتی مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها و کارگزاری های صندوق  و اعضای شوای اسلامی و دهیار روستای «میرآخور» از بیمه شده کار آفرین صندوق «رجبعلی محمودی» ساکن روستای شهرستان ماهنشان تقدیر شد.

بنا به دستور مدیر عامل صندوق در حاشیه پنجمین اجلاس سراسری مدیران صندوق در مرداد ماه سال جاری در شهرستان ماهنشان در جریان بازدید از مزرعه پرورش ماهی در روستای میرآخور شهرستان ماهنشان ضمن اعطای تقدیرنامه و با نصب تابلو این بیمه شده از تلاش و همت این کارآفرین تجلیل و تقدیر شد.

 رجبعلی محمودی به عنوان اولین بهره بردار و ایجاد کننده تاسیسات پرورش ماهی در شهرستان ماهنشان است که باعث اشتغال گسترده در آنجا شده است.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,956
  • 4,141,429
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©