توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در جشنواره فجر روستایی احکام مستمری اعضای صندوق در شهرستان تفت اعطا شد

توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در جشنواره فجر روستایی احکام مستمری اعضای صندوق در شهرستان تفت اعطا شد

احکام مستمری بگیران صندوق توسط نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد، فرماندار شهرستان تفت، بخشدار بخش مرکزی شهرستان تفت اعطا شد.


به گزارش روابط عمومی، جشنواره فجر روستایی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان تفت برگزار شد.

بخشدار بخش مرکزی شهرستان تفت با توضیح اینکه این جشنواره هر ساله به مناسبت پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان تفت برگزار می شود گفت: علاوه بر نمایشگاه توانمندی های روستائیان و اجرای گروه های سرود و نمایشی، از نخبگان و کارآفرینان این شهرستان نیز تجلیل به عمل می آید.

نماینده مردم شهرستان تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی نیز با شاره به اینکه برگزاری اینگونه جشنواره ها تاثیر به سزایی در کارآفرینی             روستا ئیان خواهد داشت، گفت: این برنامه ها باعث تشویق روستائیان می شود تا فعالیت کاری و فکری خود را بالا ببرند.

دهقانی فیروز آبادی افزود: این جشنواره ها باید خروجی  خوبی هم داشته باشد و ما امیدواریم که در سال آینده تعداد کارآفرینان این شهرستان افزایش پیدا کند .

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر استان یزد  در این جشنواره حضور پررنگی داشت و ضمن تشکیل میز خدمت، به تشریح  مزایای صندوق و ارائه خدمات بیمه ای پرداخت.

در حاشیه این جشنواره نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد، فرماندار شهرستان تفت، بخشدار بخش مرکزی شهرستان تفت، اعضای شورای اسلامی روستای اسلامیه از غرفه صندوق بازدید کردند .

در پایان این جشنواره احکام مستمری چند نفر از مستمری بگیران این صندوق توسط دهقانی فیروزآبادی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، زارع رشکوییه، مدیر کل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری استان یزد، محامدی، فرماندار شهرستان تفت و احمدیان، بخشدار مرکزی تفت اعطا شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 303
  • 4,142,477
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©