قدردانی اتحادیه تولیدکنندگان فرش دستباف ایران از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قالی بافان کارگزاری تخصصی خود را خواهند داشت

قدردانی اتحادیه تولیدکنندگان فرش دستباف ایران از صندوق بیمه اجتماعی روستائیان قالی بافان کارگزاری تخصصی خود را خواهند داشت

مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ایران در نامه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از همراهی و حمایت صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای واگذاری کارگزاری تخصصی تشکر و قدردانی کرد.


به گزارش روابط عمومی، عبدالله بهرامی، مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولیدکنندگان فرش دستباف ایران در نامه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از همراهی و حمایت مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر و مدیر استان تهران برای واگذاری کارگزاری تخصصی بیمه اجتماعی قالیبافان تشکر و قدردانی کرد.

بعد از امکان عضویت قالی‌بافان و فعالان حوزه تولیدکنندگان فرش دست‌باف به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، صندوق جهت رفاه و تسهیل بیمه گذاری، یک کارگزاری استانی به اتحادیه سراسری تعاونی‌های تولیدکنندگان فرش دستباف ایران واگذار کرد.

با این اقدام از این به بعد فعالان و تولیدکنندگان فرش دست‌باف می‌توانند از طریق اتحادیه خود برای عضویت در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر اقدام کنند و از خدمات آن بهره‌مند شوند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 736
  • 4,128,000
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©