سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار: از تمام ظرفیتمان برای اطلاع رسانی درباره بیمه استفاده می کنیم

سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار: از تمام ظرفیتمان برای اطلاع رسانی درباره بیمه استفاده می کنیم

امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با رحمدل بامری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار دیدار و گفتگو کرد.


 به گزارش روابط عمومی، امان الله شاقوزایی مدیر صندوق بیمه اجتماعی استان سیستان و بلوچستان با رحمدل بامری سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار شاقوزایی با اشاره به آمار مشمولین و بیمه شدگان و همچنین وضعیت بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان و شهرستان چابهار، گفت: این صندوق با شرایط و مزایای بسیار خوبی که دارد می تواند در بهبود وضعیت اقتصادی خانواده ها نقش تاثیرگذاری داشته باشد.

او با اشاره به ضعف در اطلاع رسانی، خواستار همکاری و مشارکت دستگاه های اجرایی مرتبط با جامعه هدف، بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها شد و گفت: ارائه خدمات بیمه اجتماعی منجر به کاهش فقر، بهبود وضعیت اقتصادی و در نتیجه توسعه بخش کشاورزی، روستایی و عشایر می شود.

دولت تلاش دارد با رویکرد گسترش بیمه های اجتماعی در جهت کاهش فاصله طبقاتی، کاهش محرومیت و گسترش عدالت اجتماعی گام های موثری بردارد.

 در ادامه سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان چابهار با اعلام آمادگی جهت برگزاری ستاد توسعه بیمه اجتماعی شهرستان چابهار، بیان داشت: با توجه به نقش بیمه اجتماعی در توانمندسازی خانوارهای روستایی با شرایط و مزایای خوب آن، تلاش می کنیم از ظرفیت همکاری ادارات، شوراهای اسلامی روستاها، بخشداران و دهیاران برای اطلاع رسانی جامعه هدف استفاده کنیم و پوشش بیمه اجتماعی را در سطح شهرستان چابهار را گسترش دهیم.

 وی افزود: فرهنگ مشارکت جمعی باید در جامعه نهادینه شود چون مشارکت مردمی در تسهیل روند توسعه پایدار منطقه و کمک به حل مشکلات موجود تاثیرگذار است.

بامری همچنین با گرامیداشت چهلمین سالگر پیروزی شکوهمند اسلامی، گفت: همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب ۶۸ طرح و پروژه عمرانی در چابهار افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود و برای اولین بار  نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله دستگاه‌ها و نهادها در قالب 40 غرفه با این کیفیت و در این سطح در شهرستان چابهار برگزار می‌شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,581
  • 3,868,294
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©