فرماندار نائین در جلسه توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیاز است صادقانه تر برای رضایتمندی مردم گام برداریم

فرماندار نائین در جلسه توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر نیاز است صادقانه تر برای رضایتمندی مردم گام برداریم

فرماندار شهرستان نائین در جلسه ستاد راهبردی شهرستان نائین از نیاز همت مضاعف مسئولین برای رضایتمندی مردم سخن گفت.


به گزارش روابط عمومی، محمود جمالی، فرماندار شهرستان نائین در خلال جلسه ستاد راهبردی توسعه بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر که در محل فرمانداری نائین برگزار شد ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان اذعان داشت: با توجه به اینکه در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به بلوغ خدمت خالصانه و صادقانه رسیده­ایم نیاز است با وحدت رویه بیشتر و با خدمات صادقانه­تر در راستای رضایتمندی مردم عزیز گام برداریم.

جمالی ضمن تقدیر از زحمات چندین ساله کارگزاری­های صندوق در شهرستان نائین و مدیریت استان، به همت بیشتر مسئولین شهرستان به توسعه بیمه روستائیان تاکید کرد.

عماد استکی مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان روستائیان و عشایر استان اصفهان نیز با اشاره به اصل 29 قانون اساسی که برخوداری از تامین اجتماعی را حقی همگانی می­داند گفت: بر اساس آن دولت مکلف شده است تا این امکان را برای تک تک آحاد جامعه فراهم کند.

او همچنین اذعان داشت: با تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر این امکان برای روستائیان، عشایر، کشاورزان و ساکنین شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت فراهم شده است که نیاز است با همت و همکاری مسئولین، مردم عزیز از این فرصت ایجاد شده آگاه شده و با عضویت در صندوق بتوانند آینده خود و خانواده خود را تامین کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,476
  • 3,868,189
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©