با همت صندوق بیمه اجتماعی استان فارس اولین جشنواره گل بادام با استقبال خوب مردم برگزار شد

با همت صندوق بیمه اجتماعی استان فارس اولین جشنواره گل بادام با استقبال خوب مردم برگزار شد

اولین جشنواره گل بادام با حضور مدیر صندوق استان فارس، فرماندار کازرون، مدیرکل دفتر امور روستایی، بخشداران کازرون، دهیاران و اهالی بخش دلوار استان بوشهر و دیگر مسئولان شهرستانی و مردم استان های فارس و بوشهر در منطقه گردشگری روستای الیف از بخش کمارج شهرستان کازرون برگزار شد.


به گزارش روابط‌عمومی، داریوش دهقان، فرماندار کازرون با تبریک اعیاد پیش رو به خصوص میلاد مادر مهربانی ها و روز زن  و گرامیداشت یاد و خاطر شهدا به تشریح قدمت 1200 ساله روستای الیف و بزرگان نامدار منطقه پرداخت و از صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به خاطر حمایت های مالی و معنوی انجام شده در خصوص برگزاری این جشنواره تقدیر و تشکر کرد.

در این جشنواره با توزیع بروشورهای شماره دار صندوق در بین شرکت کنندگان از آنها خواسته شد با مطالعه بروشور اطلاعات بیمه ای خود را جهت شرکت در مسابقه بزرگ بیمه روستائیان و عشایر بالا ببرند و  به قید قرعه به 5 نفر که پاسخ درست به سوال بیمه ای بدهند کارت هدیه ای از مدیر استان فارس دریافت خواهند کرد.

در پایان حسن کمالی مدیر استان فارس بخاطر حمایت و همکاری در برگزاری جشنواره و شادی مردم استان فارس و بوشهر تندیس اولین جشنواره گل بادام را از آن خود کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 1,980
  • 4,129,244
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©