معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق در همایش کارگزاران خراسان رضوی با پایش جامعه هدف، 2 میلیون فاقد بیمه شناسایی شدند

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق در همایش کارگزاران خراسان رضوی با پایش جامعه هدف، 2 میلیون فاقد بیمه شناسایی شدند

معاون توسعه منابع و پشتیبانی صندوق در مشهد با تأکید بر نقش محوری کارگزاران در ارائه خدمات به ذینفعان در حوزه پشتیبانی از برگزاری دوره‌های آموزشی به‌ویژه بازاریابی تخصصی متناسب با وظایف صندوق در آینده نزدیک خبر داد.


به گزارش روابط عمومی، دهمین همایش کارگزاران استان خراسان رضوی با حضور وحیده نگین، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق، مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها، عباس باقری، مدیر کل وصول حق بیمه و تعدادی از مدیران استان در مشهد برگزار شد. در این مراسم که در محل سالن همایش‌های اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان برگزار شد محمود کاظمی، مدیر استان ضمن تبریک آغاز دهه پنجم انقلاب اسلامی از صندوق به‌عنوان مولود انقلاب اسلامی و یکی از دستاوردهای آن در حوزه عدالت اجتماعی نام برد و با تشریح سیاست‌ها و برنامه‌های صندوق در جهت کاهش فقر و آسیب‌های اجتماعی از همه فعالان حوزه روستا به‌ویژه کارگزاران صندوق خواست تمام تلاش خود را در جهت پوشش حداکثری جامعه هدف و ارائه خدمات به این عزیزان که قشر تولیدکننده و مولد جامعه هستند و گاهی زبانی برای پیگیری مطالباتشان ندارند، بکار گیرند.

در این همایش همچنین وحیده نگین، معاون توسعه منابع و پشتیبانی صندوق با تشریح نظام‌های رفاهی و اهدافی که در حوزه افزایش اشتغال و کاهش نابرابری درآمد دنبال می‌کنند از بیمه‌های اجتماعی به‌عنوان بخش مهمی از این نظام یادکرد که با توجه به شکل کار در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، عشایر و اختیاری بودن عضویت، دولت نقش کارفرما را ایفا کرده و دو سوم حق بیمه را پرداخت می‌کند.

او همچنین از پایش جامعه هدف صندوق و شناسایی حدود 2 میلیون نفر فاقد پوشش بیمه‌ای در کشور خبر داد که با این کار بزرگ بیشترین ذی‌نفعان در حوزه اجرا، کارگزاران صندوق بوده که می‌توانند با برنامه‌ریزی پوشش بیمه‌ای این افراد را در دستور کار قرار دهند.

معاون توسعه منابع و پشتیبانی صندوق همچنین ادامه داد: در حوزه منابع انسانی و پشتیبانی با توجه به نقش محوری کارگزاران، آموزش تخصصی در دستور کار قرار داشته که هم‌اکنون در 2 استان به‌صورت پایلوت درحال اجرا است که در بهار سال آینده قرار است در سراسر کشور اجرا شود. پرداخت تسهیلات بانکی و اولویت استخدامی کارگزاران برابر ضوابط و مقررات برای برخی دفاتر استانی که نیاز به نیرو انسانی دارند از دیگر اقدامات در این حوزه است.

در ادامه جلسه مصطفی شریعتی، مدیرکل امور استان‌ها و کارگزاری‌ها نیز توضیحات کاملی درباره حوزه فعالیت خود داد و از اقدامات مهم صورت گرفته در حوزه کارگزاران گزارش کاملی ارائه داد.

 سپس رحیمی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان، عباس زاده معاون مدیرکل دفتر امور روستایی استانداری و بابایی معاونت اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان در سخنان خود به اهمیت اجرای بیمه برای جامعه روستایی و عشایری استان تأکید کردند و برای کمک به پوشش حداکثری جامعه هدف صندوق و دریافت‌کنندگان تسهیلات اشتغال زایی روستایی که مشمول باشند اعلام آمادگی کردند.

 در ادامه جلسه هم دو نفر از کارگزاران استان ( کارگزاری 61055 و کارگزاری 61176 ) به بیان ایده‌های جدید خودشان در حوزه کارگزاری که باعث موفقیت آنان در جذب و تمدید بیمه شدگان و بهره‌برداری بیشتر شده، پرداختند و همچنین خواسته‌های کارگزاران را برای حضار و سایر کارگزاران بیان کردند که این سخنان و راهکارها مورد تشویق و تأیید حاضرین و به‌خصوص مهمانان ستادی قرار گرفت.

در این مراسم نمایشی توسط کارگزاران هنرمند و خوش‌ذوق استان با موضوع تعهدات صندوق اجرا شد که با تشویق مکرر حاضران در همایش روبرو شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,461
  • 3,901,142
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©