مهدی سماواتی در صداوسیمای مرکز همدان روستائیان و عشایر برای اولین بار بعد از انقلاب بازنشسته شدند

مهدی سماواتی در صداوسیمای مرکز همدان روستائیان و عشایر برای اولین بار بعد از انقلاب بازنشسته شدند

مدیر صندوق استان همدان با حضور در استودیو صدا و سیمای مرکز همدان با تشریح خدمات صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، بازنشسته شدن روستایان و عشایر را برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب از موفقیت های صندوق دانست.


به گزارش روابط‌عمومی مهدی سماواتی مدیرصندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان همدان با حضور در استودیو صدا و سیمای مرکز همدان به معرفی صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر برای مخاطبان از رادیوی صدا وسیمای مرکز همدان پرداخت.

او صندوق بیمه کشاورزان، روستائیان و عشایر را یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی عنوان کرد و گفت روستایان و عشایر برای اولین بار پس از پیروزی انقلاب در این صندوق بازنشسته شدند.

او همچنین بیان کرد این صندوق نقش بسزایی در توسعه روستا و ایجاد امید و نشاط در روستاها داشته و سعی مسئولین پوشش گسترده بیمه در کشور است.

سماواتی ضمن اعلام وضعیت استان بیان کرد: افراد متولد اسفند ماه 1347 بر اساس تاریخ  دقیق تولد، آخرین فرصت ثبت نام جهت بهره مندی از سهم دولت را دارند.

سماواتی همچنین گفت: روستائیان و عشایری که تاکنون موفق به ثبت نام نشدند به کارگزاران رسمی صندوق، بخشداری و دهیاری ها مراجعه کنند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 559
  • 3,871,860
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©