تاکید مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در همایش کارگزاران کارگزاران دیدار چهره به چهره با روستائیان داشته باشند

تاکید مدیر صندوق استان خراسان جنوبی در همایش کارگزاران کارگزاران دیدار چهره به چهره با روستائیان داشته باشند

مدیر صندوق استان خراسان جنوبی بر دیدار چهره به چهره با روستائیان تاکید کرد و از آنها خواست احکام مستمری بگیران را در درب منازلشان اهدا کنند.


به گزارش روابط‌عمومی، نهمین همایش کارگزاران استان خراسان جنوبی در محل سالن جلسات اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی  با حضور ابوالفضل فرج زاده مدیر صندوق استان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مدیر استان خراسان جنوبی ضمن عرض خیر مقدم با توجه به فرارسیدن پایان سال بر جذب حداکثری کارگزاران تاکید کرد.

او در ادامه بیان کردکه کارگزاران دیدار چهره به چهره با روستاییان داشته باشند و احکام مستمری بگیران را در درب منازل اهدا کنند و مکان های شناسایی شده برای انجام دیوار نویسی را به مدیریت استان اعلام کنند تا کار دیوار نویسی در استان توسط پیمانکار آغاز شود.

او با تاکید بر اسنکه تراکت و بروشورهای تبلیغاتی نیز برای کارگزاران ارسال خواهد شد، مدیر صندوق خراسان جنوبی افزود که ما تنها استانی هستیم که  بودجه تبلیغات از طریق صدا و سیما ندارد چرا که کارگزاران ما با حضور در روستاها و دیدار چهره به چهره می توانند بهتر از تبلیغات صدا و سیما در جذب بیمه شدگان کمک کنند.

در پایان این همایش کارگزاران عملکرد حوزه فعالیت خود را بیان کردند و به سوالات و پرسش های آنان توسط کارشناسان استان پاسخ داده شد.

بعد از پایان یافتن همایش،  بازدید گروهی  کارگزاران به همراه مدیر صندوق استان و جمعی از مسئولین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از کارگاه عروسک سازی در خانه فروتنی شهرستان بیرجند  صورت گرفت. لازم به ذکر است که این کارگاه محصولات و تولیدات روستاها و عشایر اقوام مختلف را به عرضه نمایش و فروش گذاشته است، این مجموعه به صورت شرکت تعاونی و زیر نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 564
  • 3,871,865
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©