مدیر صندوق استان اصفهان تاکید کرد لزوم تمرکز کارگزاران بر جامعه هدف تکلیفی

مدیر صندوق استان اصفهان تاکید کرد لزوم تمرکز کارگزاران بر جامعه هدف تکلیفی

عماد استکی با اشاره به ارسال لیست به تفکیک شهرستان برای کارگزاری ها به آنها تاکید کرد تا در مدت باقی مانده از سال نسبت به برنامه ریزی برای جذب و بیمه شدن افراد فاقد بیمه اقدام کنند.


به گزارش روابط عمومی، عماد استکی، مدیر استان اصفهان ضمن تشکر از حضور کارگزاران در  نهمین نشست هم اندیشی کارگزاران استان اصفهان با اشاره به سهمیه تکلیفی شهرستان ها که در ابتدای سال 97 ابلاغ شده بود،گفت: پس از تلاش چند ماهه همکاران ستاد مرکزی و با همکاری سازمان هدفمندی یارانه ها و اداره پست، موفق به تهیه لیست روستائیانی شده ایم که فاقد هر گونه بیمه اجتماعی هستند.

او در ادامه افزود: با توجه به ارسال این لیست به تفکیک شهرستان برای کارگزاری ها لازم است کارگزاران با استفاده از این لیست و در مدت باقی مانده از سال نسبت به برنامه ریزی برای جذب و بیمه شدن افراد فاقد بیمه اقدام کنند.

در ادامه مدیر صندوق استان اصفهان، یکی از مهمترین شاخص های ارزیابی عملکرد کارگزاری ها را تحقق سهمیه تکلیفی اعلام کرد.

استکی با اشاره به واریز بسته حمایتی برای مستمری بگیران و همچنین پرداخت عیدی آنها گفت: حمایت هر چه بیشتر و توانمندسازی بیمه شدگان، مستمری بگیران وکارگزاران در دستور کار مسئولین صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر قرار دارد که شاهد نمونه هایی از آن در سال جاری بوده ایم.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 564
  • 3,871,865
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©