واعظ مهدوی در جشن گرامیداشت مقام زن بزرگترین نعمت ما اعتماد روستائیان برای سی سال به صندوق است

واعظ مهدوی در جشن گرامیداشت مقام زن بزرگترین نعمت ما اعتماد روستائیان برای سی سال به صندوق است

جشن روز گرامیداشت مقام زن و ولادت حضرت زهرا (س) در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر با حضور کارکنان و سخنرانی محمدرضا واعظ مهدوی، مدیرعامل، وحیده نگین، مشاور مدیرعامل و نماینده بانوان در وزارت کار و رفاه اجتماعی و حجت الاسلام امیری، امام جماعت صندوق برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، محمدرضا واعظ مهدوی با تبریک این روز به زنان کارمند صندوق با اشاره به ولادت بزرگ زنِ اسلام، فاطمه زهرا (س) به سبک زندگی حضرت اشاره کرد و گفت:  این اعیاد فرصت مناسبی است تا شیوه‌های زندگی بزرگواران را بازخوانی کنیم.

او با بیان اینکه سبک زندگی آن بزرگواران روح الگو برداری برای زندگی ما است گفت: صندوق رسالت خدمت به روستائیان و عشایر را دارد که رسالت بسیار مهمی است از این رو کارمندان در طول روز و در حین کار با فکرکمک به دیگری کار می کنند. این رفتار دقیقاَ منش حضرت زهرا بود، ایشان شب جمعه را تا صبح به عبادت می پرداختند همه وقت خود را برای دیگران دعا می کردند.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر افزود: اگر ما هم بتوانیم در زندگی به جایی برسیم که منافع دیگری و منافع جمع را الویت قرار دهیم آن وقت می توانیم بگوییم قدم در مسیر ایشان گذاشته ایم.

واعظ مهدوی اولین قدم در راستای خدمت را الویت قرار دادن منافع جامعه بر منافع صنف دانست و شکل گیری ما به جای من را فلسفه شکل گیری جامعه دانست.

او با توضیح اینکه امروز علاوه بر روز زن، روز تولد بزرگ مردی است که زندگی خودش را برای شکل گیری فلسفه ما صرف کرده است و آن هم امام امت خمینی است.

واعظ مهدوی با بیان وجود مشکلاتی که کشور دارد و با شاره به کارمندان صندوق گفت: به برکت زحمات شما ما از تمام اهداف از پیش تعیین شده توانسته ایم فراتر عمل کنیم

او توضیح داد: ما بنا داشتیم به صدهزار بیمه شده جدید برسیم اما الان بیمه شدگان جدید از ۱۳۰ هزار نفر گذشته است که امید داریم تا آخر سال به دویست هزار نفر برسیم.

او با بیان اینکه افق های روشنی پیش رو داریم گفت: امیدواریم با بهبود شرایط سرمایه گذاری ها روز به روز فعالیت برای روستاییان بیشتر و بهتر شود.

مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر با بیان اهمیت اعتماد در حکومت ها گفت: امروز روزی است که صندوق برای سی و یک سال دیگر به کشاورزان، روستائیان و عشایر قول می‌دهد و اینکه روستایی به ما اعتماد می کند و حاضر است برای سی و یک سال به ما اعتماد کند و حق بیمه بدهد بسیار ارزشمند است و برای ما نعمت است.

او با اشاره به اینکه بزرگترین سرمایه اجتماعی اعتماد مردم است، بدترین جنایت را هم زدودن اعتمادها دانست.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,406
  • 3,874,707
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©