مدیر صندوق استان مرکزی در استان مرکزی 2188 فرصت شغلی پایدار روستایی ایجاد شده است

مدیر صندوق استان مرکزی در استان مرکزی 2188 فرصت شغلی پایدار روستایی ایجاد شده است

آیین نامه اجرایی قانون حمایت از اشتغال پایدار روستایی و عشایری در اواخر سال 96 از محل صندوق توسعه ملی نیمی از سهم تکلیفی این تسهیلات به میزان یک هزار و 25 میلیارد ریال به عاملیت بانک های توسعه تعاون، کشاورزی، پست بانک و صندوق کارآفرینی امید به استان مرکزی ابلاغ شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان مرکزی پس از گفتگو با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در خصوص تسهیلات روستایی، تشریح کرد: سه هزار و 126 میلیارد ریال منابع مالی تسهیلات اشتغال روستایی در مرحله تکمیلی به استان مرکزی ابلاغ شد.

زهدی توضیح داد: 895 طرح اشتغالزا با تسهیلات پیشنهادی یک هزار و 619 میلیارد ریال در استان عملیاتی شد که با پرداخت تسهیلات، 2 هزار و 188 فرصت شغلی پایدار در حوزه روستایی ایجاد شده است.
وی افزود: مجموع ثبت نام کنندگان در سامانه کارا برای دریافت تسهیلات اشتغالزایی روستایی در استان مرکزی از ابتدای این طرح تاکنون چهار هزار نفر بوده اند و افرادی که دارای بیمه روستاییان و عشایر بوده اند نیز مشمول این طرح می باشند.
استان مرکزی چهارمین قطب صنعت کشور و دومین قطب صنایع مادر تخصصی کشور می باشد و  رتبه نخست در تنوع تولیدات صنعتی کشور، نیز به استان مرکزی اختصاص دارد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,335
  • 3,874,636
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©