مدیر صندوق استان اصفهان سرمایه گذاری در بیمه های اجتماعی تدبیری برای آینده

مدیر صندوق استان اصفهان سرمایه گذاری در بیمه های اجتماعی تدبیری برای آینده

مدیر صندوق استان اصفهان در جلسه مردمی شهر طالخونچه شرکت و با شرح خدمات صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر آنها را تشویق به سرمایه گذاری برای آینده کرد.


به گزارش روابط عمومی، عماد استکی مدیر  صندوق استان اصفهان در جلسه­ای که با حضور مردم شهر طالخونچه از توابع شهرستان مبارکه برگزار شده بود شرکت و از لزوم تدبیر آینده سخن گفت.

عماد استکی با بیان اینکه به دلیل وجود عوامل قطع یا کاهش دهنده معاش خانواده باید تدابیری اندیشید گفت: یکی از تدابیر در عصر حاضر، سرمایه گذاری در بیمه­های اجتماعی است.

او از بیمه­های اجتماعی به عنوان شاخه­ای از نظام تامین اجتماعی یاد کرد و آن را نوعی بیمه دولتی دانست که از افراد و خانواده­ها در هنگام بروز اتفاقات گوناگون مانند بیماری، حوادث، پیری، فوت، بیکاری و … که منجر به قطع یا کاهش معاش آن ها می شود حمایت می­کند.

مدیر صندوق استان اصفهان با اتکا به پشتوانه قانونی تشکیل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، از اهالی شهر طالخونچه خواست با توجه به نگاه ویژه نظام و دولت به مشمولین صندوق از جمله در پرداخت دو سوم حق بیمه آنها، خود را بیمه کرده و آینده خود و خانواده­ی خود را تامین کند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 575
  • 3,871,876
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©