مدیر صندوق استان مرکزی نشریات روستایی، ستونی به بیمه روستائیان اختصاص خواهند داد

مدیر صندوق استان مرکزی نشریات روستایی، ستونی به بیمه روستائیان اختصاص خواهند داد

دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور انتقال تحولات و دگرگونی های روستایی را از اهداف جشنواره «خبرآباد» عنوان کرد.


به گزارش روابط عمومی، حجت‌الاسلام والمسلمین حبیب‌رضا ارزانی دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد، در مراسم اختتامیه اولین دوره جشنواره ملی نشریات و رسانه‌های مجازی روستا و عشایر کشور گفت: جشنواره ملی «خبرآباد» به دنبال ایجاد و ساخت و تولید خبر است و آثاری که به این جشنواره ارسال شده از سطح کیفی خوبی برخوردار بود.

 وی ادامه داد: این جشنواره تلاش می کند تا اخبار گونه گونه شدن و تحول و دگرگونی ها را منتقل کند تا بدانیم در روستای کوچک در گوشه های تک تک استان ها چه اتفاقی می افتد تا همه مطلع شوند.

 دبیر شورای عالی فرهنگ و هنر روستایی کشور تاکید کرد: می توان در این جهت، علم را آموخت و از ابزار، هنر و فناوری بهره گرفت.

 ارزانی افزود: مسئولین باید همیشه خود را خادم مردم بدانند، چرا که مسئول، وظیفه پاسخگویی به مردم را دارد.

مدیر صندوق استان نیز در این جشنواره با درخواست اینکه در نشریات روستایی ستونی به بیمه روستائیان و عشایر اختصاص یابد گفت: مقرر شد نماینده صندوق استان در جلسات فعالان نشریات روستایی و فضای مجازی حضور داشته باشد.

  مراسم اختتامیه و تقدیر از نفرات برتر نخستین جشنواره نشریات، وبلاگ و سایت روستاها و عشایر با عنوان «خبرآباد» به میزبانی استان مرکزی در اسفند ماه سال جاری در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب اراک با حضور جندقیان، معاون دهیاری های سازمان دهیاری های کشور،‌ حجت الاسلام ارزانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد و دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر کشور و مسئولان ارشد استان مرکزی برگزار شد. در این جشنواره همچنین بروشورهای صندوق در بین دهیاران و فعالان فرهنگی روستاهای استان توزیع گردید.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,487
  • 3,901,168
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©