مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها در زنجان کارگزاری‌های ما نهادهای پیشرو در ارتقای رفاه اجتماعی هستند

مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها در زنجان کارگزاری‌های ما نهادهای پیشرو در ارتقای رفاه اجتماعی هستند

نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان با حضور کلیه کارگزاران استان و مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور استان‌ها و کارگزاری‌ها در سالن جلسات مرکز فرهنگی و آموزشی فرهنگیان استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، مدیر صندوق استان زنجان در نشست ماهیانه کارگزاران استان زنجان ضمن خوشامدگویی به معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی صندوق و کارشناس ستاد، از شناسایی سرپرستان خانوار فاقد بیمه زیر 50 سال سن در نقاط مختلف استان خبر داد و گفت: با همکاری سازمان هدفمندی یارانه‌ها و اعلام مشخصات افراد فاقد بیمه در هر منطقه به تفکیک کد پستی جهت جذب ایشان در صندوق به کارگزاران تأکیدات مورد نظر شده است.

او همچنین از امضای تفاهم‌نامه همکاری با سازمان بسیج سازندگی سپاه انصارالمهدی (ع) استان زنجان و مذاکره با نمایندگی آستان قدس رضوی در استان جهت اعزام بیمه‌شدگان به مشهد مقدس خبر داد.

در ادامه مصطفی شریعتی، مدیر کل هماهنگی و نظارت بر امور استان ها ضمن تشکر از زحمات کارگزاران به خاطر تلاش برای خدمت رسانی به بیمه‌شدگان، سیاست، برنامه‌ها و راهبرد صندوق را در راستای ارتقای جایگاه و منزلت کارگزاری‌ها و حمایت‌های مختلف از آنها عنوان کرد.

او به اجرای طرح ساماندهی کارگزاری‌ها، تلاش در رفع مشکلات مالیاتی مؤسسات کارگزاری‌ها از طریق رایزنی‌های مختلف ستاد مرکزی با مسئولان مربوطه، پرداخت و گفت: پرداخت به‌موقع حق‌الزحمه کارگزاری‌ها به‌صورت ماهیانه، اعطای تسهیلات در آینده نزدیک، صدور کارت شناسایی و پروانه فعالیت و سایر مشوق‌های انگیزشی در دستور کار است.

او از کارگزاران خواست تا حداکثر تلاش خود را برای تعامل با مسئولان محلی و شهرستانی به‌عنوان نماینده صندوق در حوزه فعالیت خود داشته و در این زمینه با مدیریت استان همکاری و مشارکت لازم را داشته باشند.

شریعتی کارگزاری صندوق را به‌عنوان یک نهاد پیشرو و خدمت رسان در زمینه ارتقای رفاه اجتماعی به مردم و مسئولان منطقه معرفی کرد و با اشاره به برخی از تخلفات صورت گرفته در تعداد انگشت شماری از کارگزاری‌ها و برخورد جدی صندوق با این موارد اشاره کرد و از کارگزاران خواست تا ضمن رعایت قوانین و مقررات از ایجاد زمینه و بروز این‌گونه تخلفات در کارگزاری‌ها جلوگیری کنند و بر اجرای صحیح و به موقع امور محوله کنترل و اشراف لازم را داشته باشند.

در پایان جلسه نیز به سؤالات مختلف کارگزاران در موارد مختلف پاسخ داده شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,941
  • 3,874,242
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©