معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی تلاش های مدیرعامل صندوق، موجی از امید در روستائیان پدید آورده

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان مرکزی تلاش های مدیرعامل صندوق، موجی از امید در روستائیان پدید آورده

شورای هماهنگی مدیران دستگاه های وزارت تعاون در استان مرکزی با حضور حاتم شاه کرمی، سرپرست معاونت روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، و معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در این جلسه معاون روابط کار وزارتخانه یکی از وظایف مدیران استانی را قانون مداری در راستای جلب اعتماد جامعه هدف بیان کرد و گفت: در راستای قانون مداری، شفافیت به عنوان یکی از تاکیدات مقام وزارت باید وجود داشته باشد. در بعضی از مواقع جامعه هدف ما به دلیل عدم رعایت عدالت در قانون و قانون مداری از ما گله مند است، از این رو مدیران استانی باید قانون را به صورت شفاف دنبال کنند و زمینه های تحقق عدالت در ارائه خدمات را برای جامعه هدف فراهم کنند.

 

در ادامه این نشست، مدیر صندوق استان مرکزی، وضعیت آماری بیمه شدگان صندوق را ارائه و گزارش مبسوطی از عملکرد صندوق داد.

صادق زهدی گفت بیمه اجتماعی از خدمات بی سابقه و بی بدیل انقلاب اسلامی است که در جهت ارتقاء کیفیت زندگی کشاورزان، روستائیان و عشایر گام های مهم و ارزنده برداشته است وی همچنین افزود پس از اجرای طرح بازنشستگی پیش از موعد، شور و نشاط وصف ناپذیری در روستاها به وجود آمده و این موضوع با حضور در روستاها قابل مشاهده است.

او با انتقاد از برخی افراد که فقط نیمه خالی لیوان را می بینند و نقاط ضعف را بیان می کنند گفت: نیمه پر لیوان را نیز باید دید و خدمات موثر و ارزشمند نظام را هم باید متذکر شد.

زهدی تاکید کرد: در شرایط کنونی به شدت نیازمند هم افزایی هستیم.

حاتم شاه کرمی ضمن تایید سخنان مدیر صندوق استان، بیان داشت مدیر عامل صندوق، فردی خستگی ناپذیر و کوشا است و با حضور  وی در شهرستانهای محروم، موجی از امید و نشاط در بین کشاورزان و روستائیان پدید آمده است او همچنین تاکید کرد خدمات صندوق باید بیش از پیش توسعه یابد.

در این جلسه مدیران دستگاه های شورای هماهنگی نیز به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 4,464
  • 3,901,145
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©