ارائه خدمات از طریق باجه های پست بانک در استان یزد ممکن شد

ارائه خدمات از طریق باجه های پست بانک در استان یزد ممکن شد

طی امضای یک تفاهم نامه از امروز ۱۲۰ باجه پست بانک در روستا‌های استان به کمک صندوق بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر آمدند.


به گزارش روابط عمومی، در راستای بهره مندی قشر زحمتکش و شریف کشاورز، روستایی و عشایر از خدمات بیمه اجتماعی و کمک به کاهش فقر و بهبود زیر ساخت های اقتصادی و اجتماعی و سهولت دسترسی، کاهش سفرها و هزینه های کشاورزان، روستائیان و عشایر تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین اداره کل دفترامور روستائی و شوراهای استانداری یزد، مدیریت شعب پست بانک استان یزد و صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان یزد انعقاد شد.

مدیر صندوق استان یزد بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر را یکی از چهار صندوق بیمه عمومی و تنها صندوق بیمه اختیاری کشور دانست که نیازمند توجه جدی و عملی تمام دستگاه ها و نهادهای مرتبط با قشر کشاورز، روستایی و عشایر است تا طیف بیشتری از این عزیزان از کمک و حمایت های دولت در زمان سالمندی و بیماری بهره مند شوند، لذا ضروری است اهداف و مزایای این بیمه برای جامعه هدف تبیین گردد.

حسن ابراهیمی افزود: این تفاهم نامه با توجه به ظرفیت مغفولی که در استان وجود دارد و در راستای ارائه خدمات بیشتر و سهولت در دسترسی جامعه هدف به صندوق منعقد شد.

مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد نیز با اشاره به یکساله بودن این تفاهمنامه گفت: این تفاهمنامه به منظور افزایش ضریب نفوذ بیمه  اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر امضا شد.

محمود زارع رشکوییه  افزود: در حال حاضر 22 هزار و 400 نفر در استان تحت پوشش صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر هستند و بیش از 56 هزار نفر نیز واجد شرایط این بیمه در استان هستند.

او اشاره کرد: بر اساس این تفاهم نامه همه باجه های پست بانک در روستاهای استان امور مربوط به جذب، تمدید و خدمات بیمه ای را برای جامعه هدف این صندوق بر عهده خواهند شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,256
  • 3,867,969
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©