فرماندار شهرستان بن خطاب به روساء ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی با دیدار چهره به چهره، مردم را از خدمات صندوق آگاه کنید

فرماندار شهرستان بن خطاب به روساء ادارات، دهیاران و شوراهای اسلامی با دیدار چهره به چهره، مردم را از خدمات صندوق آگاه کنید

فرماندار شهرستان بن به تمام روساء ادارات و دهیاران و شوراهای اسلامی تاکید کرد که مردم را از خدمات خوبی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دارد آگاه کنند.


به گزارش روابط عمومی، کارگاه آموزشی کارگزاران استان چهارمحال و بختیاری با حضور فرماندار، معاونت فرمانداری شهرستان، رئیس شورای شهرستان و رئیس شورای شهر بن  در سالن جلسات فرمانداری شهرستان بن برگزار شد.

در ابتدای جلسه جعفر شاه بندری، مدیر صندوق استان چهارمحال و بختیاری گزارشی از آمار بیمه شدگان و مستمری بگیران تا پایان بهمن ماه 97 و پاره ای از فعالیت های انجام شده در صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر ارائه کرد.

در ادامه جلسه کیانوش نادری فرماندار شهرستان بن به تمام روساء ادارات و دهیاران و شوراهای اسلامی تاکید کرد که مردم را از خدمات خوبی که صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر دارد آگاه کنند.

او با اشاره به اینکه در حال حاضر حدود چهارصد نفر در این شهرستان از صندوق مستمری دریافت می کنند این آمار را بسیار خوب توصیف کرد.

رضا آقابابائی، عضو شورای شهرستان بن نیز از جلسه ای خبر داد که در آینده نزدیک با تمام شوراها و دهیاران شهرستان برگزار می شود و ضمن تشریح خدمات صندوق، از تمام دهیاران و شوراها درخواست کرد تا با دیدار چهره به چهره با مردم آنان را جهت استفاده از خدمات صندوق راهنمایی کنند.

رئیس شورای شهر بن نیز اعلام آمادگی کرد تا تعدادی از  بیلبوردهای شهرداری را در اختیار صندوق قرار دهند و در کانال شهر بن اطلاع رسانی کنند.

 او همچنین از مدیریت و کارکنان صندوق دعوت کرد تا در جلسات شهرداری با مردم و معرفی خدمات صندوق در نماز جمعه شهر شرکت کنند.

در ادامه جلسه کارشناسان مدیریت در استان توضیحاتی در مورد نقل سوابق بیمه ای و ایرادات ثبت نام اولیه بیمه شدگان و تایید هر چه سریعتر پروندهای که هنوز نواقصی از سالهای قبل دارند را ارائه دادند. این جلسه به صورت ارائه گزارش و پرسش و پاسخ به پایان رسید.

 

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 304
  • 3,888,559
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©