در جشنواره تجلیل از کارگران استان مرکزی کارگران واحدهای کشاورزی، خدماتی و صنعتی مورد تجلیل قرار گرفتند

در جشنواره تجلیل از کارگران استان مرکزی کارگران واحدهای کشاورزی، خدماتی و صنعتی مورد تجلیل قرار گرفتند

همایش تجلیل از کارگران استان مرکزی در قالب های انفرادی، گروه های کاری، واحدهای نمونه، کارآفرین برتر و کارآفرینان تحت پوشش بیمه های اجتماعی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی، در انتخاب برترین های استان در حوزه کشاورزی، خدماتی و صنعتی در رقابت بین 331 نفر که شامل ۲۳۲ کارگر، ۲۶ گروه کاری و ۱۱ واحد کاری می شدند کارگزان، واحدها و گروه های برتر معرفی و تجلیل شدند.

در این رقابت پنج نفر کارگر نمونه استانی، ۶ گروه در قالب ۱۲ کارگر و یک واحد نمونه کاری برگزیده شدند.

۹۶ نفر نیز برای کارآفرینی در استان ثبت نام شدند که با داوری در مرحله اول ۱۵ نفر و در نهایت، هفت نفر کار آفرین برتر استان معرفی شدند.

 

در این همایش مدیر صندوق استان مرکزی با بیان اینکه جامعه کارگری در شرایط کنونی در صحنه تولید حضور دارند و با توجه به مشکلات اقتصادی که بر دوش کارگران است، آنها را شایسته تقدیر دانست و از معاون روابط کار وزیر تعاون درخواست کرد تا آئین نامه حمایت از اشتغال و تسهیلات بیمه شدگان روستایی و عشایری نیز در وزارتخانه متبوع، تدوین و ابلاغ شود.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 204
  • 3,888,459
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©