در جلسه ستاد راهبردی صندوق در علی آبادکتول بخشدار کمالان حکم بازنشستگی پدرش را اهداء کرد

در جلسه ستاد راهبردی صندوق در علی آبادکتول بخشدار کمالان حکم بازنشستگی پدرش را اهداء کرد

مدیر صندوق بیمه اجتماعی گلستان در جلسه ستاد راهبردی صندوق در علی آبادکتول تأسیس بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را دست آورد جمهوری اسلامی دانست که پیش از آن وجود نداشته است.


به گزارش روابط عمومی، جلسه ستاد راهبردی بیمه اجتماعی در جهاد کشاورزی علی آبادکتول و با حضور مدیر صندوق بیمه اجتماعی گلستان، معاون فرماندار، بخشدار بخش کمالان، مدیر جهاد کشاورزی و فعالان بخش کشاورزی شهرستان برگزار شد.

 دانیال پولادوند صندوق بیمه اجتماعی گلستان با بیان اینکه تا پیش از تأسیس بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر، سازمانی برای بازنشستگی روستائیانی که عمدتاً به کار کشاورزی مشغول بوده و عشایری که در خط مقدم تولید محصولات غذایی کشور بوده اند، وجود نداشت، اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تصویب قوانین ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی شرایط عضویت این افراد در صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر فراهم شد.                               

پولادوند با برشمردن جامعه شمول صندوق گفت؛  محدودیتی در نامنویسی افراد 18 تا 50 سال جامعه هدف صندوق وجود ندارد و هر شخصی فارغ از اینکه سرپرست خانوار باشد یا نباشد می تواند با پرداخت حداقل 20 هزار تومان در ماه تحت پوشش بیمه اجتماعی قرار گیرد.                                                                                                   

او در جمع اعضاء ستاد وکارشناسان جهاد کشاورزی علی آباد اعلام کرد: تمامی کشاورزان فاقد پوش بیمه اجتماعی، کلیه کارکنان و اعضاء نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی و مراکز نظام دامپزشکی، فعالان حوزه صنایع دستی وگردشگری و زنبورداران و قالیبافان هم می توانند از طریق مراجعه به کارگزاری های صندوق خود را بیمه کنند.                                                                                               

در ادامه محمد کوهستانی معاون فرماندار علی آبادکتول نیز با تأکید بر توسعه همه جانبه بخش کشاورزی و روستاهای شهرستان گفت: بخشداران و مسئولان دستگاه های اجرایی علاوه بر تلاش برای عمران و آبادانی روستاها باید در صدد گسترش خدمات رفاهی و اجتماعی و تقویت بنیه ی اقتصاد خانوار روستایی نیز باشند.

در پایان جلسه مراسم اهداء احکام وتجلیل از بازنشستگان صندوق نیز برگزار شد. در این مراسم اسد بیکی بازنشسته صندوق بیمه اجتماعی روستائیان و عشایر حکم بازنشستگی خود را از فرزندش حسین بیکی بخشدار بخش کمالان علی آبادکتول دریافت کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 2,195
  • 4,129,459
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©