مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در نشست هم اندیشی کارگزاران نسبت به سال گذشته در بیمه‌شدگان جدید رشد 15 درصدی داشته ایم

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان در نشست هم اندیشی کارگزاران نسبت به سال گذشته در بیمه‌شدگان جدید رشد 15 درصدی داشته ایم

مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان خواستار ارائه طرح های کارآفرینی و اشتغالزایی توسط بیمه شدگان، مستمری بگیران و حتی کارگزاران با هدف الگوسازی و حمایت از این طرح ها به مدیریت استان شد.


     به گزارش روابط عمومی، کارگاه آموزشی مدیران و کارشناسان دفاتر کارگزاری صندوق با حضور امان‌الله شاقوزایی، مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان، محمود بلوچ، رئیس امور عشایر شهرستان نیکشهر، محمدرضا نیک بختی، رئیس اداره امور عشایر شهرستان قصرقند و کارگزاران مرکز و جنوب استان در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نیکشهر برگزار شد.

     مدیر صندوق استان سیستان و بلوچستان هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را به‌روزرسانی دانش و مهارت مدیران و کارشناسان کارگزاری‌های بیمه اجتماعی عنوان کرد و افزود: یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این دوره‌ها، آشنایی بیشتر و بهتر کارگزاران از آخرین دستورالعمل‌ها و آشنایی با نحوه عملکرد مطلوب با سامانه‌ها است که در خدمات‌رسانی مطلوب به جامعه هدف تأثیر بسزایی دارد.

      مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان ادامه داد: با تلاش کارگزاران صندوق بیمه اجتماعی شاهد رشد 15 درصدی بیمه شدگان جدید صندوق در سال 97 هستیم و امیدواریم با اطلاع رسانی شایسته پوشش بیمه اجتماعی در سطح استان گسترش یابد.

      شاقوزایی خواستار ارائه طرح های کارآفرینی و اشتغالزایی توسط بیمه شدگان، مستمری بگیران و حتی کارگزاران با هدف الگوسازی و حمایت از این طرح ها به مدیریت استان شد و افزود: با توجه به تصویب موضوع بیمه اجتماعی مجریان طرح های اشتغالزایی روستایی و عشایری در کارگروه تخصصی اشتغال استان، لازم است کارگزاران نسبت به اطلاع رسانی و همکاری با دستگاه های اجرایی و بانک های عامل اقدام نمایند.

       در این کارگاه آموزشی کارشناسان صندوق با تأکید به استفاده از امکانات سامانه سبا، به ارائه آموزش تعهدات قانونی، نقل‌وانتقال سوابق بیمه‌شدگان و همچنین دیگر دستورالعمل‌های موردنیاز پرداختند.

       در ادامه روسای ادارات امور عشایر شهرستانهای نیکشهر و قصرقند در خصوص اهمیت و ضرورت بیمه برای جامعه هدف، ایده ها و تجربیات و همچنین راه‌های کاربردی توسعه بیمه در راستای توانمندسازی این اقشار آسیب پذیر به ایراد سخن پرداختند.

      تبادل تجارب مدیران و کارشناسان کارگزاری‌های صندوق ازجمله برنامه‌های سلسله کارگاه‌های آموزشی است که در راستای به اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجارب موفق و گسترش پوشش بیمه اجتماعی می‌تواند تأثیرگذار باشد.

      در پایان این کارگاه آموزشی پس از بحث و تبادل‌نظر کارگزاران و پاسخگویی به سؤالات آنان به‌وسیله کارشناسان، به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن از کارگزاران زن صندوق بیمه اجتماعی استان با اهدای لوح سپاس تجلیل و قدردانی شد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 548
  • 3,871,849
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©