مدیر صندوق استان خراسان شمالی در هشتمین جلسه هم‌اندیشی کارگزاران لیست افراد فاقد بیمه در هر روستا دراختیار کارگزاری‌ها قرار خواهد گرفت

مدیر صندوق استان خراسان شمالی در هشتمین جلسه هم‌اندیشی کارگزاران لیست افراد فاقد بیمه در هر روستا دراختیار کارگزاری‌ها قرار خواهد گرفت

مدیر صندوق استان خراسان شمالی ارزیابی عملکرد استان‌ها و کارگزاران در سال آینده را براساس شاخص‌هایی از قبیل جذب سرپرستان خانوار فاقد بیمه اجتماعی، نرخ ماندگاری بیمه‌شدگان و نسبت پشتیبان دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، هشتمین جلسه هم اندیش کارگزاران استان خراسان شمالی در روز چهارشنبه مورخ 22/12/97 در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

 در این جلسه غلامزاده، مدیر صندوق استان خراسان شمالی ضمن اشاره به نامه شناسایی جامعه هدف، گفت: با پیگیری های صورت گرفته توسط مدیر عامل محترم، جامعه هدف نهایی صندوق در سطح کشور شناسایی شده و لیست اسامی به تفکیک استان، شهرستان و بخش در اختیار استان ها قرار گرفته است. دفتر استان درحال پایش نهایی لیست مذکور بوده و فهرست افراد فاقد بیمه به تفکیک روستا ظرف چند روز آینده دراختیار کلیه کارگزاریها قرار خواهد گرفت.

در ادامه به رتبه بندی کارگزاران و رونمایی از مجوز فعالیت کارگزاری ها اشاره و اعلام شد در سال آینده ارزیابی عملکرد استان ها و کارگزاران براساس شاخص هایی از قبیل جذب بیمه شده جدید از لیست سهمیه تکلیفی، نرخ ماندگاری بیمه شدگان، نسبت پشتیبان و …  صورت خواهد پذیرفت و به همین دلیل کارگزاران باید از هم اکنون برنامه ریزی ویژه ای برای بهبود عملکرد و کسب رتبه های بهتر نسبت به سال قبل خود داشته باشند.

در ادامه جلسه و پس از ارائه گزارش تعدادی از کارگزاران بر اساس صورت جلسه بهمن ماه، آقای خسروی کارگزار شهرستان راز و جرگلان به معرفی طرح اشتغال روستایی (تولیدی لباس) در روستای توتلی که منجر به اشتغال 62 نفر از بانوان روستایی منطقه شده است، پرداخت و طرح جدید خود را مبنی بر اشتغال خانگی بافت قالیچه ترکمن در روستای گرکز  مطرح کرد که این طرح نیز در مرحله اول برای 50 نفر از روستائیان روستای مذکور اشتغال ایجاد خواهد کرد.

در پایان این جلسه نیز از 5 نفر از بانوان مسئول کارگزاری استان خراسان شمالی و 5 نفر از کارگزاران برتر استان در حوزه های مختلف ( جذب، تمدید، اشتغال روستایی و … ) با اهدا لوح تقدیر به عمل آمد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

آمار بازدید وب سایت:
  • 3,342
  • 3,868,055
تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©