فرماندار شهرستان راز و جرگلان عضویت متداوم در صندوق با اشتغال پایدار روستایی ممکن است

فرماندار شهرستان راز و جرگلان عضویت متداوم در صندوق با اشتغال پایدار روستایی ممکن است

محمدرضا غلامزاده، مدیر صندوق استان خراسان شمالی در دیدار با فرماندار شهرستان راز و جرگلان، حمایت مسئولان استانی و شهرستانی از صندوق بیمه اجتماعی را در افزایش اعتماد و ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در منطقه موثر دانست.


به گزارش روابط‌عمومی، محمدرضا غلامزاده مدیر صندوق استان خراسان شمالی، در دیدار با فرماندار شهرستان راز و جرگلان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بیمه اجتماعی در سطح شهرستان های استان گفت: باتوجه به اینکه شهرستان راز و جرگلان یکی از شهرستانهای مرزی و محرومترین شهرستان استان است، ضرورت توجه ویژه به تأمین آتیه ساکنین این منطقه بیش از پیش احساس می شود.

او همچنین کمک به پذیرش بیمه های اجتماعی توسط برادارن اهل سنت منطقه را مهمترین عامل در افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی در این شهرستان اعلام کرد و خواستار معرفی خدمات ارزنده دولت محترم به ویژه بیمه اجتماعی توسط مسئولان شهرستانی به مردم منطقه شد.

محمد زارعی، فرماندار شهرستان مانه و سملقان نیز ضمن اشاره به آشنایی طولانی مدت خود با صندوق بیمه اجتماعی گفت: در مرحله اول رفع فقر و محرومیت و ایجاد اشتغال پایدار روستایی مهمترین عاملی است که می تواند با ایجاد درآمد برای روستائیان، امکان عضویت در صندوق بیمه اجتماعی را فراهم آورد که به لطف خداوند و سیاست های اشتغالزایی دولت تدبیر و امید، در این زمینه فعالیت های خوبی در منطقه درحال انجام است.

او به تبلیغات و فرهنگسازی بیشتر جهت معرفی بهتر خدمات صندوق بیمه اجتماعی و انتخاب و تقویت کارگزاران قوی در منطقه، به عنوان عوامل مهم در افزایش ضریب نفوذ بیمه اجتماعی اشاره کرد.

 در پایان ضمن حمایت از بیمه اجتماعی، حضور کارگزاران در برنامه های دهگردشی و آمادگی مجموعه فرمانداری جهت برگزاری جلسات جهت رفع موانع توسعه بیمه اجتماعی در منطقه و اهداء احکام مستمری بگیران صندوق جهت افزایش اعتماد جامعه هدف به بیمه اجتماعی را اعلام کرد.

لینک کوتاه:

اشتراک گذاری:

برچسب ها

هیچ برچسبی برای این قسمت تعریف نشده است.
logo-1

تهران، ابتدای خیابان بهار شیراز، پلاک ۱۷۰

logo-4

سامانه پیامکی: 300027

logo-3
تلفن: 43351-021
logo-2
پست الکترونیک: info@roostaa.ir

صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر می‌کوشد به منظور بسط عدالت اجتماعی و جلوگیری از گسترش فقر، خدمات بیمه اجتماعی را به گونه‌ای گسترش دهد که منجر به افزایش کرامت انسانی و تقویت جایگاه اجتماعی جامعه هدف صندوق شود.

تمامی حقوق این سایت متعلق به صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان،روستائیان و عشایر می باشد. ©